MOBIL.sk MOBIL.sk

16GB pamäť RAM a 108Mpx fotoaparát! Toto sú údajné špecifikácie Galaxy S20 Ultra 5G
zdroj: @Onleak, @Cashkaro.com

16GB pamäť RAM a 108Mpx fotoaparát! Toto sú údajné špecifikácie Galaxy S20 Ultra 5G

amsung posúva hranice a do svojho pripravovaného smartfónu chce dostať toľko pamäte RAM, koľko bežne ponúkajú herné notebooky.

Všetci fanúšikovia spoločnosti Samsung už majú istotne v kalendároch zapísaný dátum 11. február 2020. Práve vtedy sa totiž dočkáme nových vlajkových lodí rady Galaxy S20 na špeciálnom evente Unpacked. A aj keď do oficiálneho predstavenia ešte zostáva takmer mesiac, na internet postupne unikajú detailné informácie týchto mobilov.

Redaktor portálu XDA, Max Winebach, teraz zverejnil údajné špecifikácie najdrahšieho z nich – Galaxy S20 Ultra 5G. Parameter, ktorý nám ako prvý udrel do oka je až šialene veľká 16GB pamäť RAM.

zdroj: @MaxWinebach | twitter.com

Len pre predstavu, najlepšie vlajkové lode súčasnosti zvyčajne ponúkajú 8GB RAMku a bohato si s ňou vystačia aj najnáročnejší užívatelia. Nevieme si ani len predstaviť, na čo by niekto potreboval až dvojnásobok. Minimálne na papieri to ale bude vyzerať ohromujúco.

Weinbach ale píše, že k dispozícii bude aj verzia so „skromnejšími“ 12GB RAM. Čo sa vnútornej pamäte týka, vybrať si budeme môcť medzi 128GB, 256GB a 512GB verziou, pričom stále tu bude možnosť rozšíriť úložisko o pamäťovú kartu do veľkosti 1TB.

zdroj: @Onleak, @Cashkaro.com

Galaxy S20 Ultra 5G by mal dostať hlavnú 108Mpx kameru, 48Mpx sekundárnu kameru schopnú až 10 násobného priblíženia a 12Mpx objektív na širokouhlé fotografie. Smartfón vraj bude vybavený obrovskou, 5000mAh batériou s podporou rýchleho 45W nabíjania, vďaka čomu sa nabije z 0 na 100% za 74 minút.

Najnovšie z kategórie: Samsung

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio