Mobil.sk Mobil.sk

Umelkyňa premenila zamotané slúchadlá Apple EarPods na náušnice a kúpiť si ich môžete aj vy!
zdroj: instagram.com

Umelkyňa premenila zamotané slúchadlá Apple EarPods na náušnice a kúpiť si ich môžete aj vy!

Zdá sa, že klasické káblové slúchadlá to majú spočítané a v blízkej budúcnosti ich úplne nahradia modernejšie bezdrôtové. Nemusíte ich ale hneď ľutovať, ešte stále majú šancu preraziť v módnom priemysle!

Na internete si totiž aktuálne môžete kúpiť zamotané slúchadlá Apple EarPods, ktoré sú prerobené na náušnice. Ak by ste náhodou nevedeli, to sú tie káblové slúchadlá, ktoré spoločnosť pribaľuje k svojim iPhonom. Za týmto naozaj zvláštnym módnym doplnkom stojí umelkyňa Aleia Murawski a umelec Samuel Copeland.

Slúchadlá nazvali Chaotic Spiral Heaphones Earrings, teda Chaotické špirálové slúchadlové náušnice, čo ich celkom dobre vystihuje. Každý jeden predaný kus je unikátny, čo zrejme znamená, že ich autori osobne zamotali. Ak by vás to náhodou zaujímalo, slúchadlá sú v skutočnosti nefunkčné, takže môžu slúžiť naozaj len ako módny doplnok.

A ako vlastne vznikol nápad na vytvorenie náušníc vytvorených zo zamotaných káblových slúchadiel? Údajne ich k tomu inšpiroval cudzinec, ktorého jedného dňa stretli v metre. Hudbu totiž počúval z poriadne zamotaných slúchadiel EarPods. Umelcom sa to zrejme zapáčilo a rozhodli sa na základe toho vytvoriť vlastný produkt. 

Nespornou výhodou týchto náušníc je to, že nimi určite zaujmete hneď na prvý pohľad. Ak o to stojíte, môžete si ich kúpiť na e-shope Beefsworld. Predávajú sa za 40 dolárov, čo je v prepočte približne 36 eur. Poštovné na Slovensko vás vyjde ďalších 13 dolárov.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Slúchadlá

Pozri viac

Fun rádio