Mobil.sk Mobil.sk

Na internet unikla oficiálna fotografia a názov nástupcu Galaxy Fold, ktorý Samsung ukázal na tajnom meetingu
zdroj: Samsung

Na internet unikla oficiálna fotografia a názov nástupcu Galaxy Fold, ktorý Samsung ukázal na tajnom meetingu

Ide o prvú oficiálnu fotografiu tohto pripravovaného zariadenia, ktorá unikla na internet.

Včera sme vás informovali o tom, že Samsung organizoval na veľtrhu CES 2020 uzavretý meeting pre vybraných ľudí, na ktorom prezentoval tajomné zariadenie. Podľa portálu ETNews šlo o koncept mobilu s vysúvacím rolovateľným displejom. Zdá sa ale, že spoločnosť tu okrem neho ukázala aj svoj pripravovaný skladací smartfón, ktorý bude nástupcom Galaxy Fold.

Niekomu zo zúčastnených sa totiž podarilo odfotiť obrázok z prezentácie, na ktorom je mobil s ohybným displejom. Fotografia je síce nekvalitná, no celkom jasne na nej vidíme dizajn druhej generácie Galaxy Fold. Ide o prvú oficiálnu fotografiu tohto zariadenia, ktorá unikla na internet.

zdroj: ajunews.com

Fotka prezrádza ešte jednu dôležitú informáciu a to názov zariadenia. Na prezentácii vedľa samotného mobilu vidíme veľký názov „Bloom.“ Pripravovaný skladací smartfón by sa tak nemusel volať Galaxy Fold 2, ako sme si pôvodne mysleli, ale Galaxy Bloom. Na druhej strane, portál 9to5mac upozorňuje, že môže ísť len o interné označenie, ktoré využívajú zamestnanci spoločnosti a vo výsledku sa bude volať inak. 

DJ Koh, riaditeľ spoločnosti Samsung, povedal na uzavretom meetingu, že pri návrhu tohto smartfónu sa inšpirovali krabičkami na líčenie od francúzskej firmy Lancôme. Zdá sa teda, že spoločnosť sa týmto smartfónom bude snažiť zaujať najmä ženy. 

Galaxy Bloom, Galaxy Fold 2, alebo akokoľvek ho už Samsung nazve, by mal byť predstavený 11. februára 2020. Spoločnosť vtedy organizuje veľkú konferenciu Unpacked, na ktorej nám okrem skladacieho mobilu predstavia aj novú sériu vlajkových lodí Galaxy S20 (alebo Galaxy S11).

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Samsung

Pozri viac

Fun rádio