MOBIL.sk MOBIL.sk

Dokonalosť neexistuje! Influencerka odhaľuje pravú tvár Instagramu
zdroj: Kim Britt / Instagram

Dokonalosť neexistuje! Influencerka odhaľuje pravú tvár Instagramu

Instagram je sieťou, kde môžu ľudia zverejňovať dokonalé fotografie svojich dokonalých životov. Je to však iba ilúzia.

Sociálne siete sú fenoménom, ktorý doslova priťahuje pozornosť miliónov ľudí. Za vidinou zárobkov sa mnoho mladých ľudí chce stať influencermi, pričom niektorým z nich sa to skutočne aj podarí. Za touto prácou sa však neskrývajú dokonalé životy, iba dokonalá ilúzia.

Influencerka Kim Britt s profilom the_truth_is_not_pretty je pôvodom zo Švajčiarska a dlhodobo zverejňuje nielen krásne naaranžované fotografie zo svojho života, ale aj tie, ktoré vznikli odfotením reality bez umelých póz, kompozície a správneho nasvetlenia.

Jej fotografie odhaľujú holú pravdu, že každý influencer je len obyčajný človek a za jeho nádhernými fotografiami sa skrývajú dlhé hodiny hľadania scén, nastavovania sa pred objektívom a úprav, aby všetko vyzeralo tak ako má.

Dievčinu na Instagrame sleduje niekoľko desiatok tisíc ľudí, ktorým sa jej osveta evidentne páči. Pomáha totiť ľuďom, ktorí majú problém prijať seba a svoj život nedokonalý a ukazuje, že tak je to vlastne u každého človeka. Čo na fotky poviete vy? Páči sa vám spôsob, akým sa Kim prezentuje?

Najnovšie z kategórie: Instagram

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio