Mobil.sk Mobil.sk

Zoznámte sa s Cyrcle Phone: Bizarným smartfónom s okrúhlym tvarom
zdroj: cyrclephone.com

Zoznámte sa s Cyrcle Phone: Bizarným smartfónom s okrúhlym tvarom

Rok 2020 je ešte len na začiatku a my tu už máme adepta na najbizarnejší nápad v oblasti mobilných telefónov.

Na veľtrhu CES 2020 v Las Vegas sa ukázalo mnoho spoločností, ktoré tu predstavovali svoje nové a inovatívne produkty. Jedným z najbizarnejších noviniek tohto roka je rozhodne nový smartfón, ktorý nesie názov Cyrcle Phone. Nedrží sa totiž zaužívaného tvaru mobilov, ale razí si svoju vlastnú, „okrúhlu“ cestu.

Cyrcle Phone vyzerá na prvý pohľad tak trochu ako vreckové zrkadielko. Len namiesto zrkadla v ňom nájdeme okrúhly dotykový displej, nad ktorým sa nachádza selfie kamera. A aký má vlastne takéto zariadenie zmysel? Na oficiálnej stránke sa píše: „Ne-obĺžnikový mobil je pre ne-obdĺžnikových ľudí. Cyrcle Phone existuje, aby inšpiroval svet, v ktorom môžete byť sami sebou – nech ste už akékoľvek tvaru.“

Podivný smartfón nevyniká len svojim tvarom. Zatiaľ čo sa veľké spoločnosti ako Apple, Samsung či Huawei postupne vzdávajú 3,5mm jacku, Cyrcle Phone ich obsahuje hneď dva. Zrejme preto, aby ste na ňom mohli počúvať hudbu či sledovať filmy aj so svojim kamarátom alebo partnerom. 

Mobil je poháňaný najnovším Androidom 9 a môžete ho používať s dvomi SIM kartami. No a to je tak všetko, čo nám o ňom jeho výrobca prezradil. Nepoznáme žiadne vnútorné parametre, ani kvalitu fotoaparátov. Taktiež nevieme, kedy bude tento skvost dostupný na predaj a za akú cenu. Jeho autori si zaslúžia pochvalu za originalitu, no vieme si len ťažko predstaviť, kto si takéto zariadenie kúpi.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Mobily

Pozri viac

Fun rádio