MOBIL.sk MOBIL.sk

Huawei P40 Pro sa ukazuje na ďalších vizualizáciách
zdroj: MOBIL.sk

Huawei P40 Pro sa ukazuje na ďalších vizualizáciách

Najnovšie vizualizácie obalu pre chystaný smartfón Huawei P40 Pro ho ukazujú v detailoch z každej strany.

S únikmi informácií a rôznymi neoficiálnymi obrázkami smartfónov sa stretávame relatívne často, najmä  pokiaľ sa jedná o veľmi očakávané či populárne zariadenia. Zrejme nikto nebude namietať, ak uvedieme, že chystaný model Huawei P40 Pro do tejto kategórie rozhodne patrí. Preto vždy poteší nová dávka obrázkov.

puzdro obal huawei p40 pro
@ZEALER中国 / Weibo

Tá dnešná ukazuje P40 Pro z rôznych uhlov, no najmä v detailoch. Zadná strana zobrazuje 5 objektívov fotoaparátu presne podľa dohadov, pričom jeden z nich by mal byť periskopickým objektívom s 10-násobným priblížením. Všetky objektívy sú usporiadané v obdĺžnikovom tvare.

huawei p40 pro
@ZEALER中国 / Weibo

Predná strana zariadenia ukazuje zdvojenú dieru v displeji po vzore Samsungu Galaxy S10+ a tiež jemne zahnutý displej. Ten by však nemal byť zahnutý tak výrazne ako tomu bolo pri modeli Mate30 Pro. 3,5 mm audio jack by ste na "péštyridsiadkepro" hľadali márne, no vyzerá to tak, že Huawei smartfónu dopraje infračervený port.

huawei p40 pro
@ZEALER中国 / Weibo

Smartfóny Huawei P40 a P40 Pro s čipom Kirin 990 by mali byť predstavené koncom marca v Paríži. Budú
vybavené vlastným operačným systémom Android upreveným spoločnosťou Huawei a namiesto klasických Google aplikácií a služieb, ktoré má Huawei zakázané používať vo výrobkoch, by smartfóny mali podporovať alternatívne služby vytvorené priamo značkou Huawei. Výrobca tak súčasne so smartfónmi zrejme predstaví aj svoj vlastný ekosystém. Vizualizácie zverejnil zdroj na čínskej sociálnej sieti Weibo.

zdroj: weibo.com

Najnovšie z kategórie: Huawei

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio