Mobil.sk Mobil.sk

Pozrite sa na prvé video, ktoré zachytáva skladací Galaxy Fold 2!
zdroj: Wagen Khan | youtube.com

Pozrite sa na prvé video, ktoré zachytáva skladací Galaxy Fold 2!

Samsung by nám už budúci mesiac mohol predstaviť druhú generáciu skladacieho mobilu Galaxy Fold. A vďaka šikovnému 3D grafikovi sa teraz môžeme vo videu pozrieť, ako by mal vyzerať.

Na internet už uniklo množstvo informácií o pripravovanom Galaxy Fold 2. Medzi nimi boli aj fotografie, vďaka ktorým máme pomerne jasnú predstavu, ako bude tento mobil vyzerať. Po dizajnovej a konštrukčnej stránke bude totiž úplne odlišný od svojho predchodcu. Namiesto otvárania sa ako kniha, sa bude vyklápať, podobne ako konkurenčný Motorola Razr. 

K doteraz zverejneným fotografiám Galaxy Fold 2 sa najnovšie pridáva aj prvé video. Nepochádza z oficiálneho zdroja, ale ide o 3D koncept. Jeho autor, 3D grafik Wagen Khan, ho vytvoril na základe všetkých doteraz dostupných informácií, únikov a fotografií. Nejde teda o žiadny predčasný únik zo spoločnosti, no aj tak by mal pomerne presne odzrkadľovať realitu.

zdroj: Wagen Khan | youtube.com

Galaxy Fold 2 by mal okrem novej konštrukcie prísť s viacerými novinkami. Tou, ktorá nás možno zaujíma najviac, je výrazne znížená cena. Hovorilo sa, že Samsung ho plánuje predávať za 900 dolárov, čo je približne o tisícku menej, ako stojí predchodca. Kvôli tomu by ale mal dostať horšiu výbavu – od horšieho procesora až po zredukovaný počet kamier.

Nového skladacieho mobilu od Samsungu by sme sa mohli dočkať už budúci mesiac. Niektoré zdroje tvrdia, že nám ho spoločnosť predstaví na čerstvo oznámenom evente Unpacked. Konať sa bude 11. februára a mali by sme sa na ňom dočkať aj novej série vlajkových lodí Galaxy S11 (respektíve Galaxy S20).

zdroj: youtu.be

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Samsung

Pozri viac

Fun rádio