MOBIL.sk MOBIL.sk

Youtuber spravil unboxing zlatého iPhonu s cenou ako za dvojizbový byt na Slovensku
zdroj: Marques Brownlee | youtube.com

Youtuber spravil unboxing zlatého iPhonu s cenou ako za dvojizbový byt na Slovensku

Ak by ste náhodou nevedeli, čo s peniazmi, zlatý iPhone 11 Pro Solariu Zenith, môže byť to pravé pre vás.

Možno ste už počuli o malej ruskej spoločnosti Caviar, ktorá za zaoberá predajom luxusných smartfónov a iných elektronických zariadení. Zvyčajne vezmú existujúci produkt, osadia ho zlatom, diamantmi a inými drahými materiálmi a predávajú za šialene vysokú cenu. Aj my sme už o ich „dielach“ viackrát písali. Naposledy to bolo v súvislosti so zlatým iPhonom, na ktorom bolo vyobrazené narodenie Ježiša Krista. 

Teraz sa vďaka YouTuberovi Marques Brownlee môžeme pozrieť na umboxing jedného z mobilov od tejto spoločnosti. Ide o iPhone 11 Pro Solariu Zenith, ktorý je podľa slov Brownleeho najdrahším iPhonom na svete. Už na prvý pohľad vyzerá extravagantne a šialene draho – jeho telo je pokryté 24 karátovým zlatom, diamantmi a dokonca aj fungujúcimi mechanickými hodinkami. 

Za tento luxusný mobil si spoločnosť Caviar pýta viac ako 100 tisíc dolárov. Len pre porovnanie, to je cena, za ktorú by ste si mohli v USA kúpiť elektrický Porsche Taycan 4S v základnej výbave. Alebo priemerný dvojizbový byt na Slovensku (podľa nehnutelnosti.sk).

zdroj: Marques Brownlee | youtube.com

YouTuber dostal tento mobil od ruského výrobcu zadarmo na vyskúšanie. Údajne mu ho až domov priniesol osobne jeden zo zamestnancov. Vo videu vám ukáže, v akom luxusnom balení sa tento iPhone 11 Pro dodáva, ako vyzerá v rukách a aj to, ako sa používa.

Pre mňa len zostáva záhadou to, kto by si už len takýto smartfón mohol chcieť kúpiť. Podľa Brownleeho váži dvojnásobok toho, čo klasický iPhone 11 Pro, je omnoho hrubší a vyzerá až smiešne extravagantne.

zdroj: bgr.com

Najnovšie z kategórie: Video

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio