Mobil.sk Mobil.sk

Vianočné zľavy v App Store: 5 skvelých platených aplikácii, ktoré sú teraz dočasne zadarmo
zdroj:

Vianočné zľavy v App Store: 5 skvelých platených aplikácii, ktoré sú teraz dočasne zadarmo

Často to býva tak, že tie najlepšie aplikácie na iPhony sú buď platené alebo plné reklám. Výrobcovia ale niekedy ponúkajú špeciálne zľavy, vďaka čomu si môžete nainštalovať aj platenú prémiovú aplikáciu zadarmo. Dnes, dva dni pred Vianocami, sme si pre vás pripravili 5 skvelých platených aplikácií, ktoré si môžete stiahnuť zadarmo. Avšak, nevieme, ako dlho budú akcie na jednotlivé appky trvať, preto radšej dlho neváhajte a sťahujte!

Tube Browser – Adblocker

Reklamy na YouTube vedia byť občas poriadne otravné. Obzvlášť teraz, v predvolebnom období, keď sa na vás zo všetkých strán sypú opakujúce sa reklamy jednotlivých politických strán. Ak sa im chcete vyhnúť, nainštalujte si užitočnú aplikáciu Tube Browser, cez ktorú môžete pozerať videá na YouTube bez reklám, ktoré by vás prerušovali. Taktiež zablokuje všetky vyskakovacie okná a banery. Na App Store má 4,2 hviezdičky z 5.

zdroj: apps.apple.com

Pro – Currency Convert

Účel tejto aplikácie zrejme viete odhadnúť už z názvu. Ide o kalkulačku na prevod mien, ktorá ich podporuje viac ako 160. Ovládanie je veľmi jednoduché a rýchle, vďaka zabudovanej kalkulačke je celá appka praktická. Výhodou je možnosť sledovať, ako sa menil kurz jednotlivých mien v minulosti. Aplikácia sa normálne predáva za 0,99€, teraz je dostupná zadarmo.

zdroj: apps.apple.com

Gratitude Journal

Tretia aplikácia v našom zozname je určená pre ľudí, ktorí sa chcú posunúť vpred a zmeniť svoj prístup k životu. Ide v podstate o denník, ktorý je špeciálne navrhnutý tak, aby vám zdvihol sebavedomie, priniesol pozitívny pohľad na svet, zbavil vás stresu a podobne. Robí to prostredníctvom drobných úloh, zapisovania si myšlienok, ale aj koučingu od ostatných ľudí. Appka je na obmedzený čas zadarmo, normálne stojí 2,99€.

zdroj: apps.apple.com

Moji Me

Appka Moji Me vám umožňuje vytvoriť si svojho vlastného emoji. Vývojári tvrdia, že ponúkajú miliardy možností nastavenia emoji, vďaka čomu si ich môžete navrhnúť presne podľa seba. Týchto emoji môžete uložiť do svojej klávesnice a používať v chatovej konverzácii. Appka má 3,8 hviezdičiek z 5 a normálne sa predáva za 0,99€.

zdroj: apps.apple.com

Adventures of Kidd

A na záver jedna zábavná hra... Adventures of Kidd je vydarená oddychovka, ktorá sa nesie v duchu klasických hier z 90. rokov. Ovládate v nej malého bojovníka a vašou úlohou je preraziť si cestu cez množstvo nepriateľov starým dobrým spôsobom – päsťami a kopmi. Hra sa normálne predáva za 1,99€ a neobsahuje žiadne reklamy ani nákupy v aplikácií. Hodnotenie má veľmi vysoké – 4,5 hviezdičky z 5. 

zdroj: apps.apple.com
zdroj: bgr.com

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Appky

Pozri viac

Fun rádio