MOBIL.sk MOBIL.sk

Vieme, kedy sa u nás začne predávať Samsung Galaxy Note 8. Už len párkrát sa vyspíme
zdroj: Samsung

Vieme, kedy sa u nás začne predávať Samsung Galaxy Note 8. Už len párkrát sa vyspíme

Samsung Galaxy Note 8 bol predstavený svetu ako nástupca neslávne známeho tabletofónu Galaxy Note 7, ktorého batéria mala tendenciu vznecovať sa. Samsung síce neskôr urobil revíziu modelu, ale nakoniec jeho predaj ukončil.

23. augusta 2017 spoločnosť Samsung predstavila svoj najnovší vlajkový model s 5,8 palcovým QHD displejom, 4 GB RAM a procesorom Qualcomm Snapdragon 835. Ako prvý model od Samsungu má duálny fotoaparát a v jeho tele nájdete zasunutý stylus S-Pen. Ide teda o dokonalý pracovný prístroj.

Galaxy Note8_ Maple Gold.jpg
samsung.com

Samsung oznámil, že jeho predaj sa vzhľadom na piatkový štátny sviatok začne v sobotu 16. septembra vo vybraných predajniach a u operátorov. K dispozícii bude v dvoch farbách, v čiernej - Matte Black a zlatej - Maple Gold. Jeho odporúčaná maloobchodná cena je 999 €, čo nie je vôbec málo, ale nesmieme zabúdať, že ide o ultimátny pracovný nástroj. K dispozícii budú 2 verzie smartfónu, Single SIM a Dual SIM verzia, pričom druhú menovanú dostanete exkluzívne iba u Operátora O2.

"So smartfónom Galaxy Note8 spotrebitelia získavajú väčší Infinity displej, ktorý sa pritom pohodlne zmestí do jednej ruky, zdokonalené pero S Pen, ktoré im umožní komunikovať osobitejším štýlom, a doposiaľ najkvalitnejší duálny fotoaparát z dielne spoločnosti Samsung, ktorý im umožní robiť snímky ohromujúcej kvality. Galaxy Note8 bol navrhnutý s ohľadom na životný štýl dnešných používateľov a ich úzke spolužitie s technológiami," hovorí Samsung o svojom Galaxy Note 8.

Galaxy Note8_Midnight Black.jpg
samsung.com

zdroj: TS Samsung

Najnovšie z kategórie: Samsung Galaxy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio