MOBIL.sk MOBIL.sk

Známy kórejsky K-pop spevák priznal, že už stratil 33 párov Apple AirPods!
zdroj: wikipedia.org, unsplash.com

Známy kórejsky K-pop spevák priznal, že už stratil 33 párov Apple AirPods!

„Skutočne bezdrôtové“ slúchadlá majú množstvo výhod – nezamotajú sa vo vrecku, máte úplnú voľnosť v pohybe bez káblov a v ušiach ich skoro necítite. Na druhej strane ale majú v porovnaní s klasickými slúchadlami jednu veľkú nevýhodu – podstatne jednoduchšie ich môžete stratiť.

Svoje by o tom vedel rozprávať kórejsky spevák a líder populárnej chlapčenskej skupiny BTS, Kim Nam-joon. Kim Nam-joon, ktorého môžete poznať skôr pod menom RM, má očividne veľký problém so strácaním slúchadiel Apple AirPods. Počas jedného živého online vysielania prezradil, že momentálne využíva už 34. pár slúchadiel.

Povedal to jednému z fanúšikov, ktorý sa sťažoval na to, ako často stráca slúchadlá AirPods. Kim Nam-joon ho upokojil, že na tom rozhodne nie je najhoršie, pretože on sám už stratil 33 párov AirPods. Keď teraz otvorí nastavenia Bluetooth v svojom iPhone, môže vraj trúchliť nad tým, koľko slúchadiel už stratil.

zdroj: unsplash.com

34 slúchadiel už predstavuje poriadny balík peňazí. Ako poznamenal užívateľ @outrokimchi na svojom Twitteri, spevák musel len za svoje slúchadlá zaplatiť viac ako 6 tisíc dolárov. Za to by si pokojne mohol kúpiť nový Mac Pro v základnej výbave. Na druhej strane, pre svetovo známu hviezdu ako Nam-joon to zrejme taký veľký problém nie je...

zdroj: @outrokimchi | twitter.com

Apple si uvedomuje, že malé slúchadlo je vec, ktorá sa dá veľmi ľahko stratiť. Aj preto umožňuje AirPods nájsť pomocou aplikácie Find My na mape. Zároveň je možné na ňom na diaľku spustiť zvuk, pomocou ktorého slúchadlo ľahšie nájdete. V prípade, že svoje AirPods nemôžete nájsť ani prostredníctvom tejto appky, nezostáva vám nič iné, iba kúpiť si u Apple nový kus. 

A na záver sme si nemohli v súvislosti so strácaním AirPods odpustiť toto zábavné video, ktoré bolo vytvorené krátko po tom, čo nám Apple priniesol prvú generáciu:

zdroj: Team Coco | youtube.com

Najnovšie z kategórie: Magazín

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio