MOBIL.sk MOBIL.sk

Star Wars TIE Fighter Grill: Malá trocha vesmíru na záhrade
zdroj: amazon.com

Star Wars TIE Fighter Grill: Malá trocha vesmíru na záhrade

Každý správny fanúšik hviezdnych vojen má v telefóne a počítači filmy, hry, soundtracky a obrázky hviezdnych vojen. Poniektorí aj nejakú tú helmu či svetelný meč. Ale čo teraz? Nuž, slnko nám svieti čím ďalej, tým viac. Ženy nosia sukne akosi častejšie ako pred pár mesiacmi a chlapi majú sklony si častejšie kupovať pivo. Jednoducho prichádza leto. Na záhradách budú párty a hodil by sa poriadny gril. Jeden sme pre fanúšikov hviezdnych vojen našli!

Star Wars TIE Fighter Gas Grill znie celé meno oficiálne licencovaného produktu Star Wars, ktorý vám vygriluje logo Star Wars na váš steak, cuketu alebo kukuricu. Súčtom všetkých grilovacích plôch dostaneme nejakých 35x40 cm a napája ho malá propán-butánová bomba. Gril má aj plochy na prípravu jedla, analógový termometer, aby ste mohli monitorovať situáciu.

0DB3972B-99AE-4E1B-BA04-27189143D5A6
amazon.com

Cena tohto grilu je 399$. Všetko sa zdá byť dokonalé, až na to, že ho k nám Amazon nedoručí. V podstate nejde o smart gadget, ale chcel som sa s Vami podeliť o svoj smútok z nedostupnosti tohto grilu. Najhoršie je, že ako náplasť som si chcel kúpiť aspoň chňapky alebo kuchynský časovač s podobou R2-D2. Ale ani to sem nedoručujú. Preto sa chcem opýtať: "Nejde niekto z vás v najbližšej dobe do Ameriky?"

BACE2396-D78B-4C69-9AF2-9010FC089D14
amazon.com

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio