MOBIL.sk MOBIL.sk

Toto je najpravdepodobnejší dátum predstavenia Samsungu Galaxy S11 a Galaxy Fold 2
zdroj: 91mobiles.com, Samsung

Toto je najpravdepodobnejší dátum predstavenia Samsungu Galaxy S11 a Galaxy Fold 2

Začiatok budúceho roka bude pre spoločnosť Samsung a jeho fanúšikov poriadne zaujímavý. Očakávame predstavenie nových vlajkových lodí série Galaxy S11 spolu so skladacím Galaxy Fold 2. A najnovšie poznáme aj možný dátum, kedy by to mohlo byť.

Už sme si zvykli, že nám Samsung predstavovuje nové vlajkové lode rady „S“ vo februári. Pokiaľ sa teda nič nezmení, smartfónov Galaxy S11 a S11+ by sme sa mali dočkať vo februári 2020 na špeciálnom evente. Tentoraz však bude táto udalosť špecifická, pretože okrem tejto dvojice smartfónov očakávame aj predstavenie skladacieho smartfónu Galaxy Fold 2.

zdroj: @UniverseIce | twitter.com

Jeden z najznámejších leakerov, Ice universe, čerstvo zverejnil na svojom Twitteri informáciu o možnom dátume tohto eventu. Smartfóny rodiny Galaxy S11 a Galaxy Fold 2 by mali byť predstavené 18. februára 2020 na konferencii v San Franciscu, USA. Na rovnakom mieste nám tento rok Samsung priniesol Galaxy S10.

Zdá sa teda, že Samsung chce aj budúci rok ukázať svetu svoje vlajkové lode ešte predtým, ako sa odštartuje najväčšia mobilná udalosť roka – konferencia Mobile World Congress 2020 v Barcelone. Tá by mala otvoriť svoje brány 24. februára 2020. 

Nová konštrukcia Galaxy Fold 2 (vpravo) | zdroj: Samsung

A na čo sa vlastne môžeme tešiť? V prípade Galaxy S11 je to najmä vylepšený fotoaparát, ktorý by mal ponúknuť 5x zoom, 108 Mpx hlavnú kameru a schopnosť nakrúcať 8K video. Samozrejmosťou je výkonnejší procesor, podpora 5G a hovorilo sa aj o novinke v podobe 120Hz displeja. Galaxy Fold 2 by mal prísť s nižšou cenou a novou konštrukciou. Nemal by sa skladať, ale vyklápať – podobne ako Motorola RAZR.

Najnovšie z kategórie: Samsung

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio