MOBIL.sk MOBIL.sk

Kto si už len toto kúpi? Rusi predávajú iPhone zo zlata a diamantov s Ježišom za viac ako 100 tisíc!
zdroj: caviar.global

Kto si už len toto kúpi? Rusi predávajú iPhone zo zlata a diamantov s Ježišom za viac ako 100 tisíc!

Dvojica smartfónov iPhone 11 Pro a 11 Pro Max osadených do zlata je to pravé orechové pre milovníkov Vianoc, ktorí nevedia čo s peniazmi.

Ak nás sledujete už dlhšie, možno poznáte ruskú spoločnosť Caviar, o ktorej sme viackrát písali. Venuje sa prevažne predaju vizuálne upravených smartfónov a inej elektroniky. Ich „diela“ sa vyznačujú extravaganciou, luxusnými materiálmi a tiež poriadne prestrelenou cenou. Najnovšie dielo z ich produkcie však prekonáva všetko, čo sme doteraz videli...

Rusi sa nám totiž v tomto vianočnom období rozhodli priniesť špeciálne upravený iPhone s názvom Credo Diamond Christmas Star. Oslavujú ním Vianoce a narodenie Ježiša Krista. Klasický iPhone 11 Pro v 512GB verzii pokryli 18 karátovým zlatom a diamantmi. 

zdroj: caviar.global
zdroj: caviar.global

Na zadnú stranu sa rozhodli vyryť známu scénu narodenia malého Ježiša. V strede zariadenia je diamant, ktorý symbolizuje Betlehemskú hviezdu a v spodnej časti Mária s Jozefom skláňajúci sa nad malým Ježišom. Zdá sa ale, že Rusi majú trochu odlišnú Bibliu než zvyšok sveta, pretože Ježiško na mobile leží v postieľke, nie v jasliach a vzhľadom na jeho veľkosť by sme mu tipovali minimálne 5 rokov.

Pokiaľ vás tento extravagantný dizajn z ruskej dielne zaujal, kúpiť si ho môžete na oficiálnej stránke Caviaru. Ako ale asi tušíte, lacné to nebude. 512GB iPhone 11 Pro, ktorý sa normálne predáva za 1400 eur, vás v tejto špeciálnej verzii vyjde na 129 tisíc dolárov, teda v prepočte takmer 116 tisíc eur. Väčší iPhone 11 Pro Max stojí viac ako 126 tisíc eur. Tak čo, idete do toho?

zdroj: GIPHY

Najnovšie z kategórie: iPhone

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio