MOBIL.sk MOBIL.sk

Táto známa čínska spoločnosť by nám mohla čoskoro priniesť vlastnú alternatívu k Apple AirPods
zdroj: oneplus.com (upravené)

Táto známa čínska spoločnosť by nám mohla čoskoro priniesť vlastnú alternatívu k Apple AirPods

„Skutočne bezdrôtové“ slúchadlá sa stali za posledné roky veľkým hitom. Nemôžeme sa preto čudovať, že mnoho veľkých technologických spoločností už takéto slúchadlá predstavilo. Jedným z veľkých hráčov, ktorí do týchto vôd však zatiaľ nezavítali, je OnePlus.

Čínska spoločnosť OnePlus, známa najmä svojimi dostupnými prémiovými smartfónmi, má v svojom portfóliu Bluetooth slúchadlá Bullets. Tie ale spadajú do trochu odlišnej kategórie, keďže sú spojené káblom. Čoskoro by nám však mohli predstaviť aj „skutočne bezdrôtové“ slúchadlá s nabíjacou krabičkou, ktoré budú konkurovať Apple AirPods.

oneplus.com

S touto informáciou prišiel Max J., ktorý je známy najmä pre zverejňovanie únikov zo spoločnosti Samsung. V minulosti nám ale priniesol aj niekoľko presných predpovedí o produktoch OnePlus, preto ho môžeme považovať za dôveryhodný zdroj. Max J. zverejnil na svojom Twitteri reklamný banner s textom, ktorý znie v doslovnom preklade takto: „Počúvaj bez káblov na svojej ceste.“ 

zdroj: @Samsung_News_ | twitter.com

Na obrázku sa okrem textu nachádza aj dvojica káblov. Portál phonearena.com napísal, že tento uniknutý reklamný obrázok s najväčšou pravdepodobnosťou znamená, že OnePlus sa pripravuje na predstavenie vlastných skutočne bezdrôtových slúchadiel, ktoré sa budú predávať s nabíjacou krabičkou. 

Žiadne ďalšie overené či neoverené informácie o týchto slúchadlách už nemáme. Je ale pravdepodobné, že ich dizajn bude pripomínať súčasné OnePlus Bullets bez kábla. Mohli by teda prísť s klasickou silikónovou špičkou štupľa, ktorá izoluje okolitý hluk. Ich cena bude pravdepodobne o niečo nižšia v porovnaní s konkurenciou a slúchadlá by sa mohli predávať za 100 eur.

Najnovšie z kategórie: OnePlus

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio