MOBIL.sk MOBIL.sk

Samsung nám predstaví prémiové Galaxy Buds s novou funkciou po vzore AirPods Pro
zdroj:

Samsung nám predstaví prémiové Galaxy Buds s novou funkciou po vzore AirPods Pro

Apple nám tento rok predstavil prémiovú verziu svojich bezdrôtových slúchadiel Airpods Pro s funkciou rušenia okolitého hluku. A vyzerá to tak, že v podobných stopách sa budúci rok vydá aj spoločnosť Samsung.

Jeho bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds, ktoré nám predstavili tento rok, sú skutočne vydarené. Ponúkajú nadštandardnú výdrž batérie, slušnú kvalitu zvuku vďaka spolupráci s AKG a tiež bezdrôtové nabíjanie. Zdá sa ale, že Samsung by ich chcel posunúť ešte o level vyššie a priniesť nám ich vylepšenú verziu, ktorá bude priamym konkurentom čerstvo predstavených Apple AirPods Pro.

Portál Sammobile informoval o tom, že spoločnosť pripravuje prémiovejšiu verziu svojich „skutočne bezdrôtových“ slúchadiel s názvom Galaxy Buds+. Tá najdôležitejšia zmena v porovnaní s aktuálnou generáciou by mala byť funkcia rušenia okolitého hluku. S touto možnosťou prišli aj vyššie spomínané AirPods Pro a Samsung preto nechce byť pozadu.

zdroj: samsung.com

Pripravované slúchadlá sa dokonca objavili na stránkach podpory Samsungu pre Južnú Kóreu. Označujú sa ale len pod kódovým označením SM-R175. Prvá generácia Galaxy Buds používala označenie SM-R170. Na tejto stránke sa však nenachádzajú žiadne bližšie informácie, preto nemáme nič oficiálne potvrdené.

Názov aj možnosť rušenia okolitého hluku sú preto zatiaľ len dohady, ktoré sa môžu potvrdiť až v momente, keď nám Samsung svoje nové slúchadlá predstaví. Zatiaľ ale nevieme, kedy presne to bude. Ako veľmi pravdepodobný termín vychádza marec 2020, kedy by nám mal priniesť aj novú generáciu Galaxy S11.

zdroj: bgr.com

Najnovšie z kategórie: Samsung

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio