MOBIL.sk MOBIL.sk

S aplikáciou Spotify budú môcť odteraz zaspávať aj majitelia iPhonov
zdroj: sweetlousiue / Pixabay.com

S aplikáciou Spotify budú môcť odteraz zaspávať aj majitelia iPhonov

Aplikácia Spotify v priebehu roka pre operačný systém Android sprístupnila funkciu Sleep Timer, ktorá používateľom umožnila nastaviť si vypnutie prehrávania hudby v prípade, že sa rozhodli hudbu počúvať pred spaním. Po novom táto funkcia čaká aj na majiteľov iOS zariadení.

S touto funkciou si môžu používatelia pustiť hudbu pred spaním bez obáv, že by museli pred zaspaním prehrávanie zastaviť. Jej spustenie je veľmi jednoduché. Postačí pri prehrávaní aktuálnej ppiesne alebo playlistu kliknúť na tri bodky v pravom hornom rohu a po vysunutí menu zvoliť položku Sleep Timer.

spotify-1898592.jpg
pexels.com

Tá vám umožní nastaviť ukončenie prehrávania hudby po skladbe alebo v časovom horizonte 5 minút až 1 hodina. Spotify hovorí, že funkcia bude dostupná celosvetovo pre všetkých používateľov iOS zariadení do niekoľkých dní po tom, čo sa vám objaví aktualizácia aplikácie.

Podobnú funkciu majú k dispozícii aj používatelia služby Apple Music, musia si ju však nastaviť v menu budíka, kde si čas nastavia na ukončenie prehrávania hudby. Je zvláštne, že s takouto základnou funkciou prichádza Spotify až po rokoch. Mnoho používateľov totiž počúva hudbu najmä pred spaním, aby sa uvoľnili. Každopádne, je dobré, že bude dostupná konečne pre všetkých používateľov, bez rozdielu v tom, aký operačný systém používajú.

Najnovšie z kategórie: Appky / Soft / Hry

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio