MOBIL.sk MOBIL.sk

Motorola už v budúcom roku začne údajne opäť vyrábať vlajkové modely
zdroj: MOBIL.sk

Motorola už v budúcom roku začne údajne opäť vyrábať vlajkové modely

Značka Motorola stála pri samotnom zrode mobilov. Dlhé roky jej patrilo ako výrobcovi číslo jedna, doba sa však mení. Po dlhšom čase, kedy sa sústreďovala najmä na strednú a nižšiu strednú triedu zariadení, sa údajne opäť dočkáme vlajkového modelu s logom tejto spoločnosti.

Výrobca čipov Qualcomm dnes predstavil svoje novinky pre budúcu sezónu a v rámci konferencie vystúpil aj Sergio Buniac, ktorý je prezidentom Motoroly. Jeho správa bola jasná a pre fanúšikov mobilov aj radostná. Motorola plánuje v budúcom roku predstaviť prémiové smartfóny spadajúce do kategórie vlajkových lodí.

motorola razr 2019 koncept
Sarang Sheth

Spoločnosť Motorola momentálne operuje najme v pásme strednej triedy. Modely ako Moto G8 Plus, Moto One Macro alebo Moto One Zoom, sú skvelými smartfónmi, ktoré za priaznivú cenu prinášajú naozaj peknú dávku funkcií. Fanúšikom značky však už niekoľko rokov chýbal poriadny prémiový smartfón. A pokiaľ si spomeniete na rad Motorola Z, musíte uznať, že Motorola takéto modely navrhnúť vie.

Buniac neupresnil dátum či špecifikácie chystaných produktov, ale prezradil, že značka použije najnovšie technológie spoločnosť Qualcomm, aby vyvinula niekoľko konkurencieschopných produktov s 5G rýchlosťami vyššími ako 5 Gbps. Motorola vo svojich zariadeniach, samozrejme, použije aj čip Snapdragon 765 pre smartfóny strednej triedy. Zvedaví sme najmä, ako spoločnosť rozvinie myšlienku skladacích smartfónov. Ich najnovší model Razr bol prijatý veľmi kladne.

Najnovšie z kategórie: Motorola

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio