MOBIL.sk MOBIL.sk

Toto sú najlepšie aplikácie a hry roku 2019 podľa spoločnosti Google!
zdroj: blog.google

Toto sú najlepšie aplikácie a hry roku 2019 podľa spoločnosti Google!

Spoločnosť Google a jej fanúšikovia spoločne rozhodli, aké aplikácie a hry si tento rok zaslúžia cenu za najlepšie tituly roka 2019 v Google Play.

Pred dvoma dňami sme písali článok o najlepších hrách a aplikáciách pre iOS v obchode App Store. Okrem Apple podobné ocenenie udeľuje aj spoločnosť Google. Ide o oslavu toho najlepšieho obsahu, ktorý sa objavil v obchode Google Play pre Android smartfóny a tablety. Google sám vymenoval najlepšie aplikácie a hry, no zároveň nechal hlasovať aj užívateľov. A ktoré tituly nakoniec ocenenie získali?

Call of Duty: Mobile

Najlepšia hra 2019 podľa Google aj užívateľov

V prípade hry sa spoločnosť Google zhodla s bežnými užívateľmi. Novinka Call of Duty: Mobile dostala cenu za Výber užívateľov 2019 aj Najlepšiu hru 2019. Akčná hra od Activision bola vydaná len v októbri, no podľa Google Play už stihla nazbierať 50 miliónov inštalácii len na Android. Pochváliť sa môže hodnotením 4,5/5, ktoré mu udelilo už takmer šesť miliónov hráčov. Je teda jasné, že ide o veľký hit pod silnou značkou CoD a jeho výber nie je veľkým prekvapením.

zdroj: play.google.com

Ablo 

Najlepšia aplikácia 2019 podľa Google

Google tento rok ocenil aplikáciu s názvom Ablo, ktorá podľa jeho slov „skutočne vynikala od ostatných, potešila a zároveň prekvapila svojou vynaliezavosťou a leskom.“ Ide o sociálnu sieť, ktorá slúži na spoznávanie nových kultúr a komunikovanie s cudzincami aj napriek jazykovej bariére. Dokáže totiž v reálnom čase prekladať rozhovory, video hovory a spájať vás s neznámymi ľuďmi na druhom konci zemegule. V Obchode Play má hodnotenie 4,3/5 a nás môže tešiť aj to, že ponúka kompletnú slovenskú lokalizáciu. 

zdroj: play.google.com

Video Editor – Glitch Video Effects

Najlepšia aplikácia 2019 podľa užívateľov

Bežní užívatelia rozhodli, že najlepšia appka tohto roku je video editor slúžiaci na jednoduché vytváranie špeciálnych video efektov. Bezplatná aplikácia umožňuje pridávať do vašich videá rôzne umelecké efekty, filtre a 3D objekty, ale taktiež ich strihať a pridávať do nich hudbu. Ide o naozaj vydarenú appku s veľkým množstvom možností a nadštandardným hodnotením 4,6/5.

zdroj: play.google.com

Najnovšie z kategórie: Appky / Soft / Hry

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio