MOBIL.sk MOBIL.sk

Po Apple má svoju vianočnú reklamu už aj Microsoft. Ktorá je podľa vás lepšia? (VIDEO)
zdroj: Microsoft / YouTube

Po Apple má svoju vianočnú reklamu už aj Microsoft. Ktorá je podľa vás lepšia? (VIDEO)

Vianoce sa blížia, preto technologické spoločnosti vyťahujú svoje tromfy v podobe vianočných reklám plných sentimentu. Viete povedať, ktorá z nich je lepšia?

Minulý týždeň sme písali o tom, že spoločnosť Apple vydala svoju vianočnú reklamu. Tá hrá na city a odborníkmi bola vydaná veľmi kladne. "Je to niečo, čo neustále vidíme v reklame, kde sa produkt prezentuje ako riešiteľ problémov a preto sa cítite menej vinní za to, že ho potrebujete," hovorí Jeff Beer zo spoločnosti Fast Company. "Ide o sentimentálnu super zbraň."

Na druhej strane má reklama spoločnosti Apple aj svojich odporcov. Prezentuje totiž rodičov, ktorí namiesto toho, aby sa so svojimi deťmi hrali a venovali sa im, zahŕňajú ich elektronickými zariadeniami. Nakoniec v nej hrá Apple naozaj na tie najhlbšie city.

Po spoločnosti Apple však vyrukoval s vianočnou reklamou aj Microsoft. Reklama má názov Lucy a soby. Po tom, čo Lucy vidí, ako jej mama s použitím cloudových služieb Microsoftu uzatvára veľký kontrakt s Japoncami, pričom vďaka Microsfot prekladaču nemusí rozumieť ani slovo Japonsky, rozhodne sa malá Lucy využiť túto službu svojským spôsobom. Ktorá z reklám sa vám páči viac?

Najnovšie z kategórie: Video a foto

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio