Mobil.sk Mobil.sk

iPhone 12 by vraj mohol dostať bezdrôtové slúchadlá AirPods priamo v balení!
zdroj: pxhere.com

iPhone 12 by vraj mohol dostať bezdrôtové slúchadlá AirPods priamo v balení!

Aj keď to znie naozaj lákavo, informácie nepochádza od úplne dôveryhodného zdroja, preto ju musíme brať trochu s rezervou.

Do predstavenia novej série iPhonov 12 ešte zostáva veľa času. Najnovšia správa z portálu DigiTimes však naznačuje, že táto generácia nebude zaujímavá len svojou výbavou či dizajnom, ale aj samotným balením. 

Spoločnosť Apple podľa ich nemenovaného zdroja zvažuje, že do krabičky pribalí bezdrôtové slúchadlá AirPods zadarmo. Spoločnosť by tak nahradila káblové EarPods, ktoré sú, priznajme si, už trochu nemoderné a staré. Zároveň by im to umožnilo ešte viac zvýšiť podiel na trhu a zväčšiť náskok pred ostatnými výrobcami. 

iphone airpods
zdroj: pexels.com

Keď sme už pri ostatných výrobcoch, správa hovorí, že niečo podobné by mohli ponúknuť aj ostatné spoločnosti. Samsung aj Xiaomi vraj zvažuje pribaliť svoje bezdrôtové slúchadlá k vlajkovým lodiam budúci rok. Pripomeňme, že Samsung niečo podobné spravil už tento rok, avšak len pre obmedzený počet kusov. Galaxy Buds pribalil zadarmo k prvým objednávkam nových vlajkových lodí Galaxy S10 a S10+. Šlo ale len o krátkodobú akciu.

Na druhej strane ale treba povedať, že túto správu nemôžeme brať so 100% istotou. Portál Macrumors upozorňuje, že predpovede z DigiTimes sa často nepotvrdia a nejde o úplne dôveryhodný zdroj. Je fakt, že pribalenie slúchadiel, ktorých cena presahuje sto eur, by muselo značne navýšiť cenu, čo by sa zákazníkom nemuselo páčiť. Navyše, o AirPods je veľký záujem a ide o najpredávanejšie slúchadlá svojho druhu. Apple preto nemá dôvod ponúkať ich zadarmo s iPhonom 12.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Fun rádio