MOBIL.sk MOBIL.sk

Tento muž nemal úspech na zoznamkách. Tak si vytvoril vlastnú, kde je jediným chlapom on!
zdroj: singularitydating.com

Tento muž nemal úspech na zoznamkách. Tak si vytvoril vlastnú, kde je jediným chlapom on!

Logika nepustí. Ak ste jediným mužom na zoznamke, ženy si skrátka nemôžu vybrať nikoho iného.

Online zoznamovanie nie je vždy jednoduché. Výzor je často tou najdôležitejšou vlastnosťou a konkurencia je naozaj silná. Uvedomuje si to aj muž menom Aaron Smith, ktorý sa rozhodol s týmto problémom bojovať po svojom – vytvoril si vlastnú zoznamku pre ženy, v ktorej je ale len jediný muž on sám. 

zdroj: singularitydating.com

Aplikácia sa nazýva Singularity a nájdete ju na webovej stránke singularitydating.com. Dostupná je ale len pre mobilné zariadenia (iOS aj Android). Funguje na veľmi podobnom princípe ako najznámejšie zoznamovacie appky – zobrazí sa vám fotografia Aarona a vy rozhodnete posunutím doprava alebo doľava, či sa vám páči. A potom sa vám zobrazí ten istý človek znova a znova a znova.

„Najväčší problém ostatných aplikácií je ten, že moja tvár v nich nie je neustále,“ hovorí Aaron Smith. Svoj geniálny biznis nápad popisuje na limonáde: „Ak vám život dá citróny, mali by ste najprv spraviť limonádu. Potom sa uistite, že žiadne iné spoločnosti nemôžu vyrábať alebo distribuovať svoje vlastné nealkoholické nápoje. Takže jediným nápojom v meste bude limonáda.“ 

zdroj: singularitydating.com

Aj keď ide zo strany Aarona len o vtip, dal si na ňom poriadne záležať. Sám seba povýšil na CEO spoločnosti Singularity a vytvoril aj reklamné video na podporu aplikácie. Pri vývoji zoznamky mu pomáhal jeho kamarát a programátor, Scott McDowell.

zdroj: Aaron Loves Gear | youtube.com

Najnovšie z kategórie: Magazín

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio