MOBIL.sk MOBIL.sk

Apple zverejnil vianočnú reklamu pre rok 2019. Jej pointa ľudí dojíma k slzám (VIDEO)
zdroj: Apple / YouTube

Apple zverejnil vianočnú reklamu pre rok 2019. Jej pointa ľudí dojíma k slzám (VIDEO)

Spoločnosť Apple je známa svojim prepracovaným marketingom a reklamami. Každoročne pred Vianocami zverejňuje svoju vianočnú reklamu, ktorá má za úlohu roztopiť srdcia fanúšikov a nie je tomu inak ani tento rok.

V minuloročnej animovanej vianočnej reklame na pieseň od speváčky Billie Eilish hrala spoločnosť Apple na city cez vyobrazenie príbehu mladej kreatívnej dievčiny, ktorá sa hanbila svetu ukázať talent. Jej hlavným mottom bola veta: "Zdieľajte svoje dary". Tento rok je reklama o niečo klasickejšia a zameriava sa na to najpodstatnejšie počas vianočného obdobia, na rodinu a blízkych. Hlavnou ideou je fráza "Urobte niekomu Vianoce".

Nechceme veľmi prezrádzať príbeh, ale všetko sa točí okolo rodiny, ktorá sa stretne počas Vianoc. Svoju rolu si tam, samozrejme, struhnú aj zariadenia spoločnosti Apple. Priznáme sa, že pointa dojala aj nás samotných. Je totiž úplne ľudská a prirodzená. Celý dojem ešte viac umocnila filmová kamera a strih spoločne s retro hudbou. Viac si už pozrite v samotnej reklame.

zdroj: Apple | youtube.com

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio