MOBIL.sk MOBIL.sk

Aplikácia Pixelmator Photo pre iPad je dočasne zadarmo. Sťahujte!
zdroj: Pixelmator

Aplikácia Pixelmator Photo pre iPad je dočasne zadarmo. Sťahujte!

Z času na čas sa stane, že autor aplikácie ju pri špeciálnych udalostiach poskytne dočasne na stiahnutie zadarmo. Dnes je takou aplikáciou Pixelmator Photo pre iPad.

Pixelmator Photo je aplikácia pre pokročilú profesionálnu úpravu fotografií, ktorú má na svedomí tím okolo aplikácií Pixelmator. Tie sú určené pre zariadenia od spoločnosti Apple a používateľom poskytujú možnosti profesionálnej úpravy fotografií. Okrem štandardného Pixelmatoru pre Mac, ktorý by sme nazvali aj ako Skicár na steroidoch, je dostupná verzia Pixelmator Pro pre Mac. Tá je dočasne poskytovaná so zľavou 25 % pri príležitosti Black Friday.

pixelmator photo
zdroj: Pixelmator / App Store

Pre bežného používateľa je ale oveľa lákavejšou akcia, ktorá bude trvať už len necelý deň. Aplikácia Pixelmator Photo, ktorá je určená pre tablety iPad, je totiž v obchode s aplikáciami App Store stiahnuteľná zadarmo. Jej bežná cena je zhruba 5 eur a aj keď sa občas dostane do zľavy, stiahnutie zadarmo je podstatne lákavejšia ponuka. Neušetríte síce majetok, ale tých 5 eur môžete neskôr využiť na niečo iné a ešte aj získate pokročilú appku na úpravu fotografií.

pixelmator
zdroj: Pixelmator

Pixelmator Photo dokáže pracovať s RAW fotkami, s viacerými obrázkami naraz, ponúka emuláciu fotografických filmov poháňanú umelou inteligenciou a mnoho iného. Pokiaľ by ste mali záujem, môžete si ju stiahnuť kliknutím na tento odkaz. Ponuka však platí iba do zajtra do 17:00 nášho času. Ak by ste sa chceli o aplikácii dočítať viac, určite vám poslúži webová stránka aplikácie.

zdroj: Pixelmator

Najnovšie z kategórie: Appky Zadarmo

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio