MOBIL.sk MOBIL.sk

Pozrite sa na prvé fotografie lacného Samsungu Galaxy S11e s prémiovým dizajnom
zdroj: pricebaba.com

Pozrite sa na prvé fotografie lacného Samsungu Galaxy S11e s prémiovým dizajnom

Do predstavenia najbližších vlajkových lodí spoločnosti Samsung zatiaľ zostáva pomerne dosť času. Vďaka známemu leakerovi Stevovi Hemmerstofferovi sa však už teraz môžeme pozrieť na to, čo pre nás táto juhokórejská spoločnosť pripravuje.

Leaker totiž v spolupráci s portálom pricebaba.com zverejnil celú sériu fotografií a video očakávaného smartfónu Galaxy S11e. Pôjde o nástupcu modelu Galaxy S10e, ktorý predstavuje lacnejšiu alternatívu k dvojici hlavných vlajkových lodí a konkuruje drahšiemu iPhonu 11.

zdroj: pricebaba.com

Na obrázkoch vidíme pripravovaný Galaxy S11e v celej svojej kráse. Samsung prerobil zadnú stranu zariadenia – najmä teda jeho kameru. Mobil obsahuje tri kamery umiestnené do obdĺžnikového tvaru v ľavom hornom rohu. Pripomeňme, že tohtoročný Galaxy S10e mal len dve kamery, ktoré boli umiestnené horizontálne vedľa seba.

Zmien sa dočkala aj predná strana. Na rozdiel od S10e by novinka mala dostať zakrivený displej po stranách a tým pádom aj podstatne tenšie rámiky okolo displeja. Vďaka tomu pôsobí omnoho prémiovejšie a viac sa podobá na vlajkové lode. Obrazovka by mala mať 6,2 až 6,3 palcový displej. Navyše, zmenšil sa predný fotoaparát a Samsung ho umiestnil do stredu zariadenia. Podobné riešenie sme videli aj pri smartfóne Galaxy Note 10. 

zdroj: pricebaba.com

Na spodnej strane nájdeme reproduktor a USB-C konektor. Bohužiaľ, zrejme tu už nezostalo miesto pre 3,5mm konektor na slúchadlá. Potvrdzuje sa tak informácia o tom, že smartfóny zo série S11 už klasický jack nebudú obsahovať. 

Čo sa týka špecifikácií, očakávame, že Galaxy S11e bude vybavený rovnako výkonným procesorom ako jeho drahší súrodenci. Model predávaný v Európe by mal poháňať Exynos 990 a 6GB pamäte RAM. Vnútorná pamäť bude 128 až 256GB, pričom Samsung použije moderné USF 3.0 úložisko. Samsung by ho mal vybaviť aj podstatne väčšou batériou oproti predchádzajúcej generácií – až 4000mAh. Či sa tieto informácie potvrdia sa dozvieme zrejme vo februári, kedy by nám Samsung mal Galaxy S11e predstaviť.

zdroj: Pricebaba.com | youtube.com

Najnovšie z kategórie: Samsung

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio