MOBIL.sk MOBIL.sk

Video odhaľuje miesta v sídle Apple, ktoré by ste mohli navštíviť len ako zamestnanec (VIDEO)
zdroj: Yongsung Kim / YouTube

Video odhaľuje miesta v sídle Apple, ktoré by ste mohli navštíviť len ako zamestnanec (VIDEO)

Ako to vyzerá vo vnútri sídla spoločnosti Apple? Ukáže vám to dnešné video.

Spoločnosť Apple dobudovala svoje sídlo Apple Park s megalomanskou hlavnou budovou v tvare vesmírnej lode (spaceship) v roku 2017. Práce na ňom sa však datujú ešte do roku 2005. Myšlienka celého projektu pritom vznikla ešte v hlave Steva Jobsa, ktorý túto úlohu zveril svojmu dizajnérovi Jonymu Iveovi.

V priebehu výstavby sa síce na internete objavilo hneď niekoľko videí, ktoré zachytávali areál z vtáčej perspektívy prostredníctvom dronov, ale inak ostávajú zákutia Apple Parku pred očami verejnosti relatívne ukryté. Dostanete sa dnu pri návšteve tamojšieho Apple Store obchodu alebo ako novinár pri predstavovaní nových produktov.

Videoblogerovi menom Yongsung Kim sa však nejakým spôsobom podarilo zachytiť celý jeho príjazd do Apple Parku vrátane podzemných garáží, prehliadky auditória, pohybu po pozemku a tiež návštevy hlavnej budovi, kde skúmal jej interiér. Ten sa nezaprie a rukopis Jonyho Ivea je badateľný na každom kúsku. Budova totiž veľmi pripomína oficiálne Apple Store obchody. Veľa z týchto vecí v iných videách neuvidíte, preto to bude určite príjemným zážitkom najmä pre fanúšikov značky Apple.

zdroj: Yongsung Kim / YOuTube

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio