MOBIL.sk MOBIL.sk

Samsung nám prináša Star Wars verziu Galaxy Note 10+ so špeciálnym dizajnom
zdroj: samsung.com

Samsung nám prináša Star Wars verziu Galaxy Note 10+ so špeciálnym dizajnom

Fanúšikovia filmov Star Wars už určite netrpezlivo odpočítavajú dni do 18.12., kedy bude na Slovensku premiéra nového filmu Star Wars: Vzostup Skywalkera. Samsung sa pri tejto príležitosti rozhodol priniesť špeciálnu verziu svojho smartfónu Galaxy Note 10+.

Samsung sa spojil s tvorcami filmu Star Wars a všetkým jeho fanúšikom priniesol špeciálnu edíciu poslednej vlajkovej lode Galaxy Note 10+. Z hľadiska parametrov ide o rovnaký smartfón s veľkým 6,8 palcovým AMOLED displejom, maličkou dierou pre prednú kameru, štvoritou kamerou na zadnej strane a výkonným Snapdragonom 855. 

Čím sa ale odlišuje od štandardnej verzie je jeho dizajn. Ide o čierny Note 10+ so Star Wars znakom na zadnej strane. Tlačidlá a kamera majú červené lemovanie. V červenej farbe je aj stylus, ktorý je súčasťou smartfónov Note. Star Wars verzia Note 10+ zároveň ponúka sériu špeciálnych tapiet, vlastné animácie, ikonky aj zvuky, ktoré si zamilujú fanúšikovia Hviezdnych vojen.

zdroj: Samsung

V špeciálnom balení nájdete okrem samotného Note 10+ aj bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds s červeným vnútrom, ktoré sa farebne hodí k smartfónu. Samsung tiež pribalil kožené puzdro inšpirované postavou Kylo Ren a jeho kovový odznak.

Novinka sa bude predávať v USA za cenu 1299 dolárov, čo je o takmer 500 dolárov viac, ako obyčajný Note 10+. Na druhej strane, balenie je podstatne bohatšie a pre fanúšikov Star Wars tak môže ísť o lákavú ponuku. Samsung povedal, že mobil bude dostupný od 10. decembra v krajinách po celom svete, vrátane tých európskych. Slovensko medzi nimi nespomenul, ale je možné, že slovenské e-shopy ho zaradia do svojej ponuky.

Najnovšie z kategórie: Samsung

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio