MOBIL.sk MOBIL.sk

S novou aplikáciou od Facebooku si môžete vytvoriť svoje vlastné šialené MEMEčka
zdroj: apple.com

S novou aplikáciou od Facebooku si môžete vytvoriť svoje vlastné šialené MEMEčka

Do projektu experimentálnych aplikácií Facebooku pribúda ďalšia zaujímavá appka. Slúži na vytváranie MEME obrázkov a Facebook ju v tichosti priniesol do Kanady.

Spoločnosť Facebook nám pred týždňom priniesla novú aplikáciu určenú na vytváranie vtipných meme obrázkov. Spravila tak v tichosti a bez veľkých ovácií, takže sme o nej ani nevedeli. Nazýva sa Whale a objavila sa v kanadskom App Store. To znamená, že si ju môžete stiahnuť len v prípade, že máte svoj iPhone nastavený na krajinu Kanada. 

zdroj: apple.com

Slúžiť môže na úpravu fotografií z vašej fotogalérie alebo z obrázkov, ktoré ponúka aplikácia. Do nich môžete dopĺňať vlastné texty, efekty, emoji, filtre a využívať množstvo nástrojov na vytvorenie vlastných vtipných obrázkov. Keďže ide o appku od Facebooku, nie je žiadnym prekvapením, že bude prepojená s Facebook aj Instagramom, kde výsledky vašej práce môžete zdieľať. Vývojári aplikácie sľubujú, že aplikácia je úplne zadarmo, bez skrytých poplatkov a iného „rozptýlenia.“ 

Whale je súčasťou projektu „New Product Experimentation,“ (NPE) pod ktorým Facebook vyvíja experimentálne aplikácie. Sociálna sieť má naň vyhradený špeciálny tím, ktorý appky naprogramuje a vydá do sveta. Pokiaľ sa neuchytia, jednoducho ich z App Store stiahnu a testujú ďalšie. Tieto aplikácie zároveň slúžia pre spoločnosť na objavenie nových funkcií, ktoré by užívatelia mohli chcieť v hlavných appkách ako Instagram a Facebook.

Najnovšie z kategórie: Appky

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio