MOBIL.sk MOBIL.sk

Spoločnosť Apple novinárov prekvapila pozvánkou na špeciálne decembrové podujatie. Čo počas neho predstaví?
zdroj: zdroj: Apple

Spoločnosť Apple novinárov prekvapila pozvánkou na špeciálne decembrové podujatie. Čo počas neho predstaví?

Prekvapenie. Tak by sa dalo nazvať konanie spoločnosti Apple. Tá sa rozhodola v americkom New Yorku usporiadať ešte jednu špeciálnu akciu pre novinárov.

Na pozvánke stojí "Milované miliónmi. Vytvorené najlepšími." Toto motto sprevádza obrázok zlatej ikonky aplikácie App Store. Podotýkame, že spoločnosť Apple zvykne každoročne na záver kalendárneho roka predstavovať zoznam najúspešnejších aplikácií v rámci svojho ekosystému. Ešte nikdy však kvôli tomu neusporiadala špeciálny event.

Konzervatívna spoločnosť Apple sa tak rozhodla vybočiť zo svojich po dlhé roky zaužívaných pravidiel a s novinármi sa stretne ešte raz. Napriek tomu, že sa mnohým fanúšikom značky Apple určite rozbúchali srdcia, je veľmi nepravdepodobné, že by sme na tejto akcii mohli takto krátko pred Vianocami vidieť ešte nejaký nový hardvér ako nové iPady Pro alebo okuliare pre rozšírenú realitu značky Apple.

Celý event sa bude konať v relatívne skromnom duchu a marketingové oddelenie značky Apple by si pre predstavenie nových produktov vybralo podstatne výraznejšiu formu komunikácie takéhoto eventu. Nový 16-palcový Macbook Pro je už niekoľko dní medzi nami a zvyšok zariadení (iPady Pro, iPhone SE2) sa očakáva až v období po novom roku. Zrejme sa teda dočkáme klasického zoznamu najlepších aplikácií a možno nejakých noviniek v oblasti aplikácií či služieb. Práve na tie sa totiž spoločnosť Apple v poslednom období silno zameriava.

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio