MOBIL.sk MOBIL.sk

Smartfón RED Hydrogen One bude mať holografický displej. Jeho tvorca predstavuje prelomovú technológiu vo videu!
zdroj: youtube.com

Smartfón RED Hydrogen One bude mať holografický displej. Jeho tvorca predstavuje prelomovú technológiu vo videu!

Párkrát sme už písali o smartfóne RED Hydrogen One, ktorý má okrem naozaj vysokej cenovky priniesť aj revolučné technológie. Jednou z nich je holografický displej. Doteraz sme nemali žiadne podrobné informácie o tom, ako to celé bude vyberať. Spoločnosť LEIA, ktorá je autorom holografickej technológie pre displeje smartfónov však zverejnila krátke video, v ktorom technológiu popisuje.

Spoločnosť LEIA je startup, ktorý je pokračovateľom projektu od spoločnosti HP z roku 2014 a sám sa definuje ako "popredný poskytovateľ technológie holografických displejov pre mobily".

"Spoločnosť LEIA využíva nedávne objavy v oblasti nanofotónového dizajnu a výroby, aby poskytla kompletné holografické riešenia pre mobilné zariadenia prostredníctvom licencovania hardvéru a softvéru. Spoločnosť bude produkovať displeje založené na klasickej technológii LCD, ktoré však budú schopné zobraziť aj holografický obsah."
zdroj: youtube.com

RED Hydrogen One, bude smartfón od spoločnosti (RED), ktorá je známa skôr fantastickými kamerami. Túto vlastnosť by jej prvý smartfón mal zdieľať. Ponúkne exkluzívne materiály, modulárny systém doplnkov, ktoré sa budú o telo mobilu prichytávať pravdepodobne magnetom.

Najnovšie z kategórie: Mobily

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio