MOBIL.sk MOBIL.sk

Muž si vyrobil obrovské AirPods slúchadlo, ktoré dokáže prehrávať hudbu!
zdroj: wikipedia.org, u/Master_Aar | Reddit.com

Muž si vyrobil obrovské AirPods slúchadlo, ktoré dokáže prehrávať hudbu!

Takéto slúchadlo AirPods už tak ľahko nestratíte...

Netušíme síce prečo, ale muž vystupujúci na Reddite pod menom Master_Aar, sa rozhodol vyrobiť si vlastné gigantické AirPods slúchadlo. Aj keď, v tomto prípade je asi odvážne hovoriť o slúchadle. Jeho výtvor je totiž 25 centimetrov dlhý a do svojho ucha by ste ho dostali len ťažko (to znamená vôbec).

Master_Aar si toto obrovské slúchadlo vytlačil na svojej 3D tlačiarni. Sám si ho navrhol, vymodeloval a následne aj vytlačil. Výroba v grafickom programe mu trvala približne päť hodín, samotná tlač zabrala ďalších pätnásť.

To najlepšie na ňom je fakt, že slúchadlo je plne funkčné a dokáže prehrávať hudbu. V jeho vnútri sa totiž nachádza elektronika klasického Bluetooth reproduktoru. To znamená, že vám stačí pripojiť slúchadlo na Bluetooth prostredníctvom mobilu a môže hrať – rovnako ako originálne AirPods.

„Tento nápad som dostal od niekoho, kto vyrobil niečo podobné pred pár rokmi,“ povedal Master_Aar. „Bolo to vyrobené podobným spôsobom (na tlačiarni vytlačený 3D model s elektronikou z Bluetooth reproduktora), avšak bol pomerne nekvalitný, pretože ho príliš zväčšil.“ 

Master_Aarsíce tento netradične vyzerajúci reproduktor nemôže predávať, no rozhodol sa s ním podeliť so svetom bezplatne. Na internet zavesil svoj CAD model, vďaka ktorému si môže rovnaké gigantické slúchadlo vytlačiť každý doma. Navyše, už teraz pracuje na výrobe druhého slúchadla do páru. Pretože, čo by to boli za AirPods len s jedným slúchadlom?

Najnovšie z kategórie: Magazín

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio