MOBIL.sk MOBIL.sk

Koncept operačného systému iOS 14 mu pridáva desiatky skvelých funkcií
zdroj: the Hacker 34 / YouTube

Koncept operačného systému iOS 14 mu pridáva desiatky skvelých funkcií

Operačný systém iOS 13 sa ešte len rozširuje na súčasné iOS zariadenia, ale technologickí nadšenci sa už teraz tešia na aktualizáciu s poradovým číslom 14.

Vzhľadom na komplexnosť dnešných operačných systémov pre smartfóny, je pre spoločnosti, ktoré ich vyvíjajú, čoraz ťažšie prinášať zásadné a najmä rýchle zmeny. Rôzni technologickí fanúšikovia však nelenia a prostredníctvom rôznych videí sa snažia spoločnosť Apple inšpirovať, aby do nasledujúcich aktualizácií priniesla zlepšenia uľahčujúce používateľom život.

Jedným z takýchto ľudí, je youtubový kanál the Hacker 34, ktorý priniesol video s hypotetickými funkciami nasledujúcej 14. aktualizácie operačného systému iOS. Veľa z nich je prebratých zo systému iPadOS a Android, no musíme uznať, že iPhonom by priniesli novú krv do žíl, pretože konkurenčné smartfóny so systémom Android už mnohé tieto funkcie majú.

Ťažko povedať, či sa týmto konceptomnechá Apple inšpirovať, ale rozhodne by to bolo možné aspoň po dizajnovej stránke. Celé video je strihané štýlom klasických rteklám spoločnosti Apple. Nenechajte sa však oklamať vzhľadom, ide len o veľmi dobre spracované koncepčné video youtubera the Hacker 34. C'si o ňom myslíte? Páčili by sa vám tieto funkcie v novom systéme iOS 14?

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio