MOBIL.sk MOBIL.sk

Tak toto nečakal nikto. Google Pixel 4 XL dokážete zlomiť aj holými rukami! (VIDEO)
zdroj: JerryRigEverything / YouTube.com

Tak toto nečakal nikto. Google Pixel 4 XL dokážete zlomiť aj holými rukami! (VIDEO)

Spoločnosť Google v polke októbra predstavila novú generáciu svojich smartfónov Google Pixel 4 a 4 XL. Tie sú doslova nabité technológiami a zodpovedá tomu aj ich cenovka, ktorá mieri do prémiovej triedy smartfónov. Mohli by sme teda predpokladať, že novinky z dielne Google tiež budú zhotovené z tých najkvalitnejších materiálov. Test odolnosti však ukázal niečo iné.

Youtubový kanál JerryRigEverything a jeho správca Zack Nelson sa pravidelne venuje demolovaniu smartfónov a nerobia to iba tak z pasie. Snazia sa zistiť, koľko toho jednotlivé smartfóny vydržia, nakoľko sú odolné voči škrabancom, voči pôsobeniu ohňa alebo voči hrubej sile. Dobre si totiž pamätáme iPhony 6, ktoré v rukách dokázalo ohnúť aj dieťa.

Občas sa stane, že smartfónu praskne sklo alebo sa mierne ohne, ale väčšina zariadení je dnes navrhovaná skutočne na najvyššej úrovni. Vyvstáva teda otázka, kde urobili chybu inžinieri zo spoločnosti Google, keď sa Zackovi podarilo Google Pixel 4 XL zlomiť v rukách? Smartfón sa zlomil hneď na viacerých miestach. Záujemcovia oň by teda rozhodne mali pomýšľať na odolné púzdro.

zdroj: JerryRigEverything / YouTube

Najnovšie z kategórie: Video a foto

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio