MOBIL.sk MOBIL.sk

Bezdrôtové slúchadlá Huawei FreeBuds 3 budú čoskoro dostupné aj na Slovensku
zdroj: Huawei

Bezdrôtové slúchadlá Huawei FreeBuds 3 budú čoskoro dostupné aj na Slovensku

Spoločnosť pred časom na veľtrhu IFA v Berlíne predstavila svoje nové bezdrôtové slúchadlá Huawei FreeBuds 3. Po krátkej dobe sa novinka dostane aj do slovenských obchodov za vcelku konkurencieschopnú cenu.

Huawei Freebuds 3 sú priamym konkurentom slúchadiel Apple AirPods alebo AirPods Pro, boli však predstavené o niečo skôr. Cenovo sa zaraďujú niekam medzi tieto dva spomínané modely a budú vyhovovať najmä ľuďom, ktorým vadia klasické štuple vedúce do zvukovodu. Spoločnosť Huawei ich opisuje nasledovne:

Mimoriadne stabilné pripojenie

Novinka medzi bezdrôtovými slúchadlami od Huawei prichádza s integrovaným čipom Kirin A1. Ide o prvý čip, ktorý bol špeciálne navrhnutý pre nositeľné audio zariadenia. Vďaka podpore Bluetooth 5.1 a BLE 5.1 zaisťuje slúchadlám bezkonkurenčne stabilné pripojenie - čip sa dokáže rýchlo prispôsobiť zmenám prostredia, čo zaručuje slúchadlám hladké prepojenie so smartfónom bez prerušení.

Dizajn pre maximálne pohodlie

Huawei FreeBuds 3 prichádzajú v zaoblenom nabíjacom puzdre, ktoré je navrhnuté tak, aby sa pohodlne zmestilo do vrecka a ľahko ho schováte aj v dlani. Ergonomický dizajn samotných slúchadiel zaručuje pohodlné a stabilné nosenie. Okrem toho umožňuje poslucháčom nosiť ich celé hodiny bez toho, aby tlačili v ušiach. FreeBuds 3 sa pýšia elegantným a zároveň moderným dizajnom, ktorý umocňujú dva lesklé farebné varianty - čierny a biely.

Technológia inšpirovaná prírodou

Dizajnové prevedenie novinky nemá len estetický a ergonomický, ale aj akustický prínos. Samotné slúchadlo sa pri modulácii zvuku inšpiruje prirodzeným zakrivením sluchovej dutiny delfína. Keď k tomu prirátame schopnosť slúchadla “sedieť” mierne hlbšie v uchu, výsledkom je citeľné zlepšenie kvality zvuku.

huawei freebuds 3
Huawei

Inteligentné rušenie hluku

Huawei FreeBuds 3 sú prvé TWS (True Wireless Stereo) otvorené slúchadlá, ktoré podporujú nielen redukciu šumu pri hovore, ale aj aktívne potlačenie hluku v reálnom čase. Vďaka pokročilému procesoru zvukových digitálnych signálov dokážete počas volania počuť druhú stranu čistejšie a jasnejšie. Dvojitým ťuknutím na ľavé slúchadlo zapnete alebo vypnete funkciu ANC (Active Noise-Cancelling) a môžete si vychutnať krištáľovo čistú hudbu kdekoľvek - bez ohľadu na to, či sa nachádzate v preplnenom metre alebo v hlučnej reštaurácii.

Štúdiová kvalita zvuku

Komplexná basová trubica, šikovne zastrčená do každého slúchadla zabezpečuje efekt ako zo štúdia - hudba je hlasnejšia, silnejšia a čistejšia. Vysoko citlivý 14 mm dynamický ovládač v slúchadlách bol starostlivo vyladený tak, aby umožňoval obnovenie každého tónu do pôvodnej podoby.

Až 20 hodín prehrávania

Slúchadlá prichádzajú s puzdrom, ktoré je vybavené funkciou bezdrôtového nabíjania. Novinku je možné nabíjať bezdrôtovými nabíjačkami aj smartfónmi, podporujúcimi reverzné bezdrôtové nabíjanie. Vďaka vysoko efektívnej spotrebe energie sú Huawei FreeBuds 3 schopné prehrávať štyri hodiny na jedno nabitie a až 20 hodín, ak sa používajú spolu s nabíjacím puzdrom.

Cena a dostupnosť

Bezdrôtové slúchadlá Huawei FreeBuds 3 sa na Slovensku začnú predávať na prelome novembra a decembra. Do ponuky ich zaradia maloobchodní predajcovia a operátor O2. Odporúčaná cena novinky je 199 eur.

zdroj: Huawei

Najnovšie z kategórie: Huawei

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio