MOBIL.sk MOBIL.sk

Značka Supreme pred časom predstavila svoj módny tlačidlový mobil. Ako je na tom ale s funkciami? (VIDEO)
zdroj: Matěj Švancer / Recenze CZ

Značka Supreme pred časom predstavila svoj módny tlačidlový mobil. Ako je na tom ale s funkciami? (VIDEO)

Značka Supreme je pôvodom z New Yorku a špecializuje sa na tvorbu skateového oblečenia. nedávno však v spolupráci s výrobcom BLU vydali aj vlastný mobil Burner Phone, na ktorý sa pozrel bližšie youtuber Matěj Švancer z kanála Recenze CZ.

Americká značka mobilov BLU sa zameriava najmä na cenovo dostupnejšie zariadenia a v poslednej dobe si stále viac získava priazeň zákazníkov. Určite tomu pomohla aj spolupráca s módnou značkou Supereme. V rámci nej sa totiž spoločnosť Supreme rozhodla vziať už predávaný mobilný telefón ZOEY 2.4 a použiť ho ako základ pre svoj Supreme Burner Phone, o ktorom sme písali už skôr

Produkty značky Supreme sú však najmä o exkluzivite, keďže značka predáva vždy len obmedzený počet svojich produktov. Tie si zákazníci nakúpia a neskôr ich zberateľom predávajú na internete za šialené čiastky. Ukážkovým príkladom je tehla značky Supreme. Ide o klasickú tehlu s logom spoločnosti, ktorá sa predávala za 30 amerických dolárov, no neskôr sa jej cena dvihla na aj na 1000 dolárov za kus.

Ako už určite tušíte, ani mobilný telefón značky Supreme to nebude hrať na funkcie. Ide o základný model, ktorého najväčšou pridanou hodnotou je samotné logo a cieli na ľudí, ktorí ho chcú najmä ako zberateľskú raritu. Na jeho funkcie sa však predsalen pozrel český youtuber Matěj Švancer, ktorý vo svojej videorecenzii rozobral aj funkčnú (a praktickú) časť zariadenia. Viac si pozrite vo videu nižšie.

zdroj: Matěj Švancer / Recenze CZ

Najnovšie z kategórie: Mobily

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio