MOBIL.sk MOBIL.sk

Najabsurdnejší kostým tohto roka? Mamička obliekla svoje deti ako Apple AirPods
zdroj: @JESSI | twitter.com

Najabsurdnejší kostým tohto roka? Mamička obliekla svoje deti ako Apple AirPods

Zabudnite na princezné, vojakov, policajtov či strašidlá. Deti 21. storočia sa obliekajú za bezdrôtové slúchadlá Apple AirPods!

Halloween, noc strašidiel a masiek, je za nami. Mnoho ľudí oslavovalo tento sviatok vlastnoručne vyrobenými a originálnymi kostýmami. Avšak cenu za úplne najabsurdnejší a zároveň najoriginálnejší kostým vyhráva mamička, ktorá sa rozhodla svoje deti obliecť do kostýmov Apple AirPods – áno, tých bezdrôtových slúchadiel.

Kostým AirPods má na svedomí kanadská televízna moderátorka a herečka Jessi Cruickshank. Sama si ich navrhla, nastrihala materiál, namaľovala a tiež ušila. Pri výrobe penových hláv jej ale pomohol lokálny krajčír. Výsledkom je naozaj originálny kostým dvojice bezdrôtových slúchadiel od Apple.

„Keď som bola dieťa, rodičia nás vždy nabádali, aby sme si vytvárali vlastné kostýmy,“ povedala Cruickshank. „Takže... Vytváranie kostýmov pre seba (a teraz aj pre moje deti) je tak trochu v mojej DNA.“ 

zdroj: @jessicruickshank | Instagram

Moderátorka zverejnila fotografie svojho diela aj na sociálnych sieťach. Výraz oboch detí hovorí zrejme za všetko – Slúchadlá AirPods nie sú práve to, za čo chceli byť na Halloween oblečené. Rozhodne ale vyzerajú roztomilo a mamička si zaslúži cenu za najoriginálnejší kostým tohto roka.

Deti oblečené ako slúchadlá AirPods sa zapáčili aj užívateľom na Twitteri. Tí začali fotografiu okamžite zdieľať a rozplývať sa nad tým, ako podarene vyzerajú. Vďaka tomu sa to dokonca dostalo aj k samotnému riaditeľovi Apple Timovi Cookovi, ktorý zavesil fotografiu detí na svoj Twitter. „Za mňa to vyzerá ako budúce Pro slúchadlá! Prajem šťastný Halloween!“ napísal.

zdroj: @tim_cook | Twitter

Najnovšie z kategórie: Magazín

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio