MOBIL.sk MOBIL.sk

Malý Slovák, ktorý testuje vlastnoručne vyrobené smartfóny je späť! Tentoraz vyskúšal odolnosť "Galaxy Fold"
zdroj: Little Tesla | youtube.com

Malý Slovák, ktorý testuje vlastnoručne vyrobené smartfóny je späť! Tentoraz vyskúšal odolnosť "Galaxy Fold"

Vo videu nechýba nič, čo by mal poriadny test obsahovať – od škrabania po displeji rôznymi materiálmi až po klasický „bend test.“

Možno si spomínate na Slováka menom Little Tesla, o ktorom sme pred pár mesiacmi písali. Tento malý YouTuber nakrúca technologické videá, v ktorých testuje odolnosť kartónových smartfónov, ktoré si sám vyrobil. Videá „Malého Teslu“ dokonca zaujali aj v zahraničí, kde o ňom písali veľké portály ako Android Police či PhoneArena. Na svojom najúspešnejšom videu – Google Pixel – Durability test ma aktuálne takmer 25 tisíc pozretí.

Little Tesla sa po dlhšej odmlke vracia späť a pred dvoma dňami zverejnil na svojom kanáli nové video. Tentoraz sa rozhodol otestovať vlastnoručne vyrobený skladací Galaxy Fold od Samsungu. Celý videotest zároveň komentoval v Angličtine. 

zdroj: Little Tesla | youtube.com

Treba poznamenať, že s modelom Galaxy Fold sa naozaj vyhral. Jeho mobil má veľmi podobný dizajn a dokonca naň nakreslil aj rovnakú tapetu, ako používa Samsung v svojich promo fotografiách. Pri teste odolnosti vyskúšal všetky aspekty smartfónu vrátane odolnosti displeja voči poškrabaniu, test ohňom (ktorý bohužiaľ nemohol byť dokončený, pretože mu došiel plyn v zapaľovači) a tiež bend test, teda to, ako ľahko sa ohne, respektíve zlomí pri tlaku.

Najnovšie z kategórie: Video

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio