Mobil.sk Mobil.sk

Na internete sa predávajú samolepky, ktoré spravia z vášho iPhonu X najnovší iPhone 11 Pro
zdroj: ebay.com

Na internete sa predávajú samolepky, ktoré spravia z vášho iPhonu X najnovší iPhone 11 Pro

Páči sa vám dizajn nového iPhonu 11 Pro, ale váš dvojročný iPhone X ešte stále funguje dobre? Alebo chcete pred kamarátmi machrovať, že máte nový iPhone, ale nemáte naň peniaze? Internet pre vás má riešenie!

Nová séria iPhonov 11 sa od predchádzajúcej generácie odlišuje len zadnou stranou. Apple prepracoval dizajn zadného fotoaparátu a umiestnil ho do štvorcového rámiku s tromi objektívmi v prípade iPhonu 11 Pro a dvomi objektívmi v iPhone 11. Vynaliezaví čínski predajcovia si povedali, že by bola škoda niečo také nevyužiť.

Na internete začali predávať nálepky, ktoré si môžete nalepiť na svoj starší iPhone a spraviť tak z neho novú generáciu. Stačí, ak vlastníte iPhone X, XS, XS Max alebo XR a túto samolepku nalepíte na jeho zadnú kameru. Minimálne na prvý pohľad bude váš iPhone vyzerať ako nový iPhone 11 Pro alebo 11 Pro Max.

zdroj: ebay.com

Nálepky s falošnými kamerami sa predávajú na všetkých veľkých čínskych internetových obchodoch. V prepočte vás vyjdú na 1-2€ aj s poštovným a sľubujú, že na výslednú kvalitu fotografie nemajú žiadny vplyv. Dokonca si môžete vybrať aj farbu samolepky, aby váš iPhone 11 Pro vyzeral naozaj „vierohodne“.

Internet už zaplnili videá užívateľov, ktorí si takýmto spôsobom svoj iPhone „vyupgradovali.“ Treba povedať, že aj keď na prvý pohľad môže táto úprava vyzerať realisticky, pri bližšom pohľade s ňou nikoho neoklamete, pretože bude jasné, že ide len o nálepku.

zdroj: Bedra Media | youtube.com

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: iPhone

Pozri viac

Fun rádio