MOBIL.sk MOBIL.sk

AirPods špeciálne určené pre gamerov? Razer nám predstavil vlastné bezdrôtové slúchadlá!
zdroj: razer.com

AirPods špeciálne určené pre gamerov? Razer nám predstavil vlastné bezdrôtové slúchadlá!

Skutočne bezdrôtové slúchadlá sú novodobým trendom, na ktorom sa chce zviesť azda každá technologická spoločnosť. Najnovšie nám vlastné slúchadlá s krabičkou priniesla aj spoločnosť Razer známa svojim herným hardvérom.

Slúchadlá nesú názov Hammerhead a sú špeciálne určené pre všetkých gamerov. Dizajnovo nám trochu pripomínajú Apple AirPods v čiernej farbe. Na jednej strane ponúkajú dizajn so „stopkou,“ na druhej nejde o klasické štuple ako ponúka väčšina konkurencie (a najnovšie aj AirPods Pro), ale klasický dizajn slúchadiel do uší, podobne ako prvá generácia Apple AirPods. 

zdroj: razer.com

Väčšina príslušenstva a zariadení pre gamerov sa vyznačuje svojim výrazným a agresívnym dizajnom, čo však nie je prípad slúchadiel Hammerhead. To, že ide o „herné“ bezdrôtové slúchadlá zistíte len vďaka logu Razer, ktoré sa nachádza na krabičke aj slúchadlách.

Hráči ale ocenia najmä ich nízku latenciu. Čo najmenšie oneskorenie zvuku je pri hrách dôležité a to je presne dôvod, prečo sa v gamingu používajú skôr káblové slúchadlá. Razer Hammerhead ale ponúkajú veľmi nízku - 60s latenciu, takže s nimi môžete pohodlne hrať na mobile. To sa výrobcovi podarilo dosiahnuť aj vďaka tomu, že ponúka nový Bluetooth 5.0.

zdroj: razer.com
zdroj: razer.com

Nemusíte sa ich ale báť vziať aj na športovú aktivitu. Slúchadlá majú certifikát IPX4, čo znamená, že by im nemal ublížiť váš pot, ani prípadný dážď. Na jedno nabitie vydržia 3 hodiny prehrávania hudby. S nabíjacou krabičkou ich môžete nabiť ešte štyrikrát, čo znamená, že vo výsledku dostanete 15 hodín prehrávania hudby. 

Razer Hammerhead môžete ovládať dotykom jednotlivých slúchadiel. Dotyková plocha vám umožní pozastaviť či spustiť prehrávanie, preskočiť pesničku, odpovedať na hovor a tiež spustiť hlasového asistenta. Ich cena je v porovnaní s konkurenciou veľmi lákavá – predávať sa budú za 99 USD, čo je v prepočte 90 EUR.

zdroj: razer.com

Najnovšie z kategórie: Slúchadlá

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio