MOBIL.sk MOBIL.sk

NVIDIA FUNIT GANimal: Umelá inteligencia premení vášho domáceho miláčika na iné zviera či rasu!
zdroj: GANimal / NVIDIA

NVIDIA FUNIT GANimal: Umelá inteligencia premení vášho domáceho miláčika na iné zviera či rasu!

Dnes už zrejme nikto nepochybuje o tom, že umelá inteligencia toho dokáže naozaj veľa. Najnovším dôkazom je aj demo úplne novej aplikácie PetSwap od spoločnosti NVIDIA.

Každý majiteľ zbožňuje svojho domáceho miláčika. Či už je to pes, mačka alebo akýkoľvek iný živočích. Ale viete si predstaviť, ako by váš štvornohý priateľ vyzeral ako iná rasa alebo dokonca iný živočíšny druh? Spoločnosť NVIDIA sa pokúsila túto možnosť ľuďom poskytnúť aspoň vo forme demo verzie služby FUNIT GANimal PetSwap, ktorú poháňa umelá inteligencia.

Nejde pritom o prvý pokus spoločnosti NVIDIA, ktorý patrí do tejto kategórie. Pred časom NVIDIA predstavila nástroj s názvom GauGAN, ktorý zmení ručne kreslené čmáranice akoby zo skicára na fotorealistické obrázky. Tento nástroj vezme fotografiu vášho domáceho miláčika, rozanalyzuje jeho tvár, pohľad, nos a ostatné črty tváre a vytvorí z nich psa inej rasy alebo rovno iný živočíšny druh, akým je mačka.

Funkcia momentálne ešte nie je najdokonalejšia, ale keďže ide o umelú inteligenciu, stále sa učí a vylepšuje. navyše jej môžete pomôcť aj vy sami, pokiaľ by ste sa chceli zabaviť týmto spôsobom. Stačí kliknúť na tento odkaz. Následne naň musíte nahrať fotografiu domáceho zvieratka a označiť jeho tvár. Potom je už len potrebné nechať pracovť umelú inteligenciu.

zdroj: nvidia.com

Najnovšie z kategórie: Magazín

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio