Mobil.sk Mobil.sk

Arnold Schwarzenegger má skvelý zmysel pre humor! Pozrite sa v akom obale nosí iPhone
zdroj: zdroj: MayMyEnemiesLiveLong | imgur.com

Arnold Schwarzenegger má skvelý zmysel pre humor! Pozrite sa v akom obale nosí iPhone

Azda najvýraznejšou novinkou v tohtoročných iPhonoch 11 je ich kamera. Zatiaľ čo lacnejší iPhone 11 ponúka duálny fotoaparát, v iPhone 11 Pro a 11 Pro Max nájdeme až tri kamery. Tie sú usporiadané do štvorcového tvaru, ktorý zaujme už na prvý pohľad. A práve tento štvorcový tvar kamery sa rozhodli výrobcovia obalov vtipne využiť.

Na zadnú stranu obalu potlačili fotografiu Arnolda Schwarzeneggra, ktorý má na ramene raketomet. Scéna pochádza z filmu Komando natočeného v roku 1985 a namiesto hlavne raketometu je trojica fotoaparátov iPhonu 11 Pro. 

A presne tento vtipný obal nosí na svojom iPhone aj samotný Arnold Schwarzenegger. Ľudia si ho za to zamilovali a oceňujú jeho zmysel pre humor. „Robím si veľa selfie fotiek, čo každý, kto ma sleduje vie, a médiá si z toho teraz robia srandu,“ vyjadril sa k noseniu obalu Arnold. „Ale zároveň si obliekam tričká s mojou tvárou, takže by nemali byť tak prekvapení.“

zdroj: MayMyEnemiesLiveLong | imgur.com
zdroj: MayMyEnemiesLiveLong | imgur.com

Tento originálny obal na iPhone si môžete kúpiť aj vy na stránke represent.com. Dostupný je pre iPhone 11 Pro a 11 Pro Max za 20 eur. Časť z predajov putuje na podporu Arnoldovej organizácie USC Schwarzenegger Institute.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Magazín

Pozri viac

Fun rádio