Mobil.sk Mobil.sk

Huawei tento rok dodal 200 miliónov smartfónov v rekordne krátkom čase
zdroj: Huawei

Huawei tento rok dodal 200 miliónov smartfónov v rekordne krátkom čase

Spoločnosti Huawei sa tento rok podarilo prekonať nový rekord. Svojim predajcom dodala k 23. októbru celkom 200 miliónov smartfónov, čo predstavuje rekordne krátky čas. Oproti minulému roku sa jej tento počet smartfónov podarilo dodať o 64 dní skôr.

Huawei sa dlhodobo zameriava na vývoj produktov, vyznačujúcich sa špičkovou technológiou a inovatívnym dizajnom. Práve vďaka týmto kvalitám značke dôveruje čoraz viac používateľov.

V roku 2019 uviedol Huawei na trh niekoľko vynikajúcich zariadení vrátane mnohokrát ocenenej série P30. Model P30 Pro v priebehu roka kraľoval fotografickému rebríčku DxOMark. V súčasnosti je na prvom mieste rebríčka minulý mesiac predstavený Huawei Mate 30 Pro.

huawei mate 30 pro
Huawei uvedie na čínsky trh špeciálnu verziu smartfónu Mate 30 Pro / Huawei

Na oslavu tohto rekordného úspechu spoločnosť Huawei oznámila uvedenie špeciálnej edície modelu Mate 30 Pro. Jej konfigurácia zahŕňa 8GB RAM, 512 GB vnútorné pamäťové úložisko a od štandardných modelov sa odlišuje značkou na zadnej strane prístroja, pripomínajúcou tento úspech. Špeciálny model bude k dispozícii iba v Číne v obmedzenom počte kusov.

zdroj: TS Huawei

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Huawei

Pozri viac

Fun rádio