MOBIL.sk MOBIL.sk

Ďalší fotograf odhaľuje triky pre dychberúce instagramové fotografie. Sledujte!
zdroj: Jordi Koalitic / Instagram

Ďalší fotograf odhaľuje triky pre dychberúce instagramové fotografie. Sledujte!

Na dychberúcu fotografiu nemusíte mať techniku za 10 tisíc Eur. Stačí vám vynaliezavosť.

Podobné články prinášame relatívne často a radi, pretože ukazujú ľuďom, že na skvelé fotografie, ktoré ohúria okolie, nie je potrebné investovať tisíce eur do techniky. Aj keď fotografi používajú relatívne drahé fotoaparáty, takýto výsledok môžete dosiahnuť aj svojim mobilom. Nie je pri nich totiž dôležité množstvo vašich prostriedkov investovaných do fototechniky, dôležitá je vynaliezavosť. Práve tá ich robí výnimočnými.

Dokonalým príkladom je aj fotograf menom Jordi Koalitic z Barcelony, ktorý sa venuje kreatívnej fotografii. Tento fotograf však okrem svojich úžasných výsledkov zdieľa aj zábery z ich prípravy, a tak nie je zložité si tieto postupy osvojiť a obohatiť svoj facebookový či instagramový profil podobnými skvostami.

V sérii fotografií nižšie sa o tom môžete presvedčiť sami. Každá z fotiek je vlastne galériou. Aby ste videli okrem výsledku aj zábery či videá z ich prípravy, kliknite na šípku vpravo nachádzajúcu sa v každom instagramovom príspevku.

Tak, čo poviete? Jordi je naozaj veľmi talentovaný fotograf, ktorý sa na svet pozerá z úplne inej perspektívy. Jeho fotografie je právom nazývaná kreatívnou. Pokiaľ by ste ho chceli začať sledovať, môžete tak urobiť na Instagrame, Facebooku, YouTube, TikToku alebo na jeho vlastnej internetovej stránke. Tam nájdete ešte viac ukážok z jeho práce, ktorá je naozaj veľmi vydarená.

Najnovšie z kategórie: Tipy & Triky

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio