Mobil.sk Mobil.sk

Po FaceApp je tu nový hit internetu! Appka Gradient vám povie, na akú osobnosť sa podobáte
zdroj: gradient.photo

Po FaceApp je tu nový hit internetu! Appka Gradient vám povie, na akú osobnosť sa podobáte

Internet momentálne ovládla nová aplikácia s názvom Gradient. Nahráte do nej svoju fotografiu a povie vám, na koho sa najviac podobáte. Pri jej sťahovaní by ste ale mali byť opatrní a my vám povieme prečo.

Aplikácia Gradient je primárne určená na úpravu fotografií. Umožňuje opravovať vašu tvár, rozmazať pozadie, zmeniť farbu vlasov či aplikovať niektorý z množstva filtrov. Užívatelia si ju ale zamilovali pre jednu konkrétnu funkciu - povie im, na ktorú celebritu alebo významnú postavu z histórie, sa podobajú. 

Užívatelia začali vo veľkom zdieľať tieto fotografie na svojich sociálnych sieťach a z Gradient sa tak stal veľký virálny hit. Spopularizovali ho aj niekoľkí influenceri, ktorí si Gradient vyskúšali na vlastnej koži ako napríklad moderátor a zabávač Jimmy Kimmel či Kardashianky. Aj napriek tomu, že ide o mladú aplikáciu, v súčasnosti má už 1 milión stiahnutí len z Google Play.

zdroj: @Tommy01021
zdroj: @antuhnee

Appka je dostupná pre zariadenia s Androidom aj iOS. Môžete si ju tak vyskúšať aj vy a zistiť, na akú známu osobnosť sa najviac podobáte. Pred tým, ako to spravíte, vás ale musíme varovať. 

Aplikáciu si síce môžete stiahnuť zadarmo, avšak je založená na mesačnom predplatnom. Ponúka trojdennú bezplatnú verziu, ktorú si hneď po nainštalovaní aktivujete. Po jej skončení vám ale bude automatický strhávať 4,99€ za týždeň alebo 19,99€ za mesiac. Ak teda nechcete appku využívať a pravidelne za ňu platiť, nezabudnite si ju pred skončením trojdennej skúšobnej doby deaktivovať v nastaveniach.

zdroj: bgr.com

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Appky / Soft / Hry

Pozri viac

Fun rádio