MOBIL.sk MOBIL.sk

Apple nám tento mesiac predstaví slúchadlá AirPods Pro s funkciou, na ktorú sme všetci čakali!
zdroj: @PhoneIndustry_ | twitter.com

Apple nám tento mesiac predstaví slúchadlá AirPods Pro s funkciou, na ktorú sme všetci čakali!

Spoločnosť Apple má pre nás na tento rok pripravené ešte jedno prekvapenie. Údajne by nám mali priniesť novú generáciu obľúbených bezdrôtových slúchadiel AirPods s názvom AirPods Pro. Pravdepodobne sa dočkáme vôbec najväčších zmien od predstavenia prvej generácie.

Už v minulosti sa hovorilo o tom, že jabĺčková spoločnosť by mala v blízkej budúcnosti predstaviť vylepšené slúchadlá AirPods. Hovorilo sa o tom, že by nám ich mohli ukázať na začiatku budúceho roka alebo ešte v októbri. Nová správa z China Economic Daily hovorí, že druhá možnosť je správna a slúchadiel AirPods Pro by sme sa mali dočkať ešte tento mesiac.

Pravdepodobne pôjde o najdôležitejšiu aktualizáciu od predstavenia pôvodných AirPods. Na internete sa objavili informácie, že by sme sa mali dočkať zmeneného dizajnu so silikónovou špičkou, vďaka ktorej lepšie sadnú do ucha. Zároveň by sa mala skrátiť stopka, na ktorej sú slúchadlá umiestnené. Dizajn AirPods Pro by mohol vyzerať asi nejak takto:

@PhoneIndustry_ | twitter.com

So zmenou dizajnu súvisí aj nová funkcia, o ktorej sa doteraz písalo snáď najviac – potlačenie okolitého hluku. Ide o funkciu, ktorú napäto očakáva množstvo fanúšikov a ktorá sa vo viacerých konkurenčných slúchadlách ako napríklad Huawei FreeBuds 3, už nachádza. Zároveň by ale mali umožňovať túto funkciu vypnúť, vďaka čomu budú užívatelia počuť zvuky okolitého prostredia.

Nové Apple AirPods Pro by sa mali v USA predávať za 260 dolárov, teda v prepočte 230 eur. Na Slovensku bude ale táto cena zrejme ešte o niečo vyššia. Presný dátum predstavenia zatiaľ nepoznáme. Ak sú ale informácie o októbrovom predstavení pravdivé, spoločnosti Apple na to zostávajú už len dva týždne.

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio