MOBIL.sk MOBIL.sk

OnePlus 8 Pro sa ukazuje na prvých obrázkoch
zdroj: 91Mobiles / @OnLeaks

OnePlus 8 Pro sa ukazuje na prvých obrázkoch

Hoci len pred pár dňami uzrel svetlo sveta model OnePlus 7T Pro, na internete začali kolovať prvé obrázky nástupcu.

Kedysi sme na nové smartfóny museli čakať celý rok. Výrobcovia si strážili informácie o ich vzhľade či vybavení a na povrch tak vyplávalo iba nepatrné množstvo informácií (ak nejaké vôbec). Dnes sa výrobcovia snažia rovnako, ale zväčša im to nevychádza.

oneplus 8 pro
@OnLeaks / 91Mobiles

V modernom svete internetu sa už len máločo utají. Väčšina ľudí má so sebou neustále smartfón obsahujúci kvalitný fotoaparát, záznamník a pripojenie na internet, vďaka ktorému sa informácie šíria neuveriteľnou rýchlosťou. Každý majiteľ smartfónu je tak potencionálny špión.

Najnovšie spoločnosti OnePlus ušli na internet CAD nákresy ich chystanej vlajkovej lode OnePlus 8 Pro, z ktorých vytvoril server 91Mobiles v spolupráci s twitterovým účtom @OnLeaks vizualizácie budúcej vlajkovej lode.

Z obrázkov vidíme, že dizajn ostane bez väčších zmien. Snáď najväčšou bude diera v displeji namiesto vysúvcej kamerky, inak je všetko takmer identické. Zahnutý displej, kovový rámček a na zadnej strane trojica objektívov fotoaparátu, ktoré budú doplnené o ToF senzor a LED blesk. Nám OnePlus 8 Pro subjektívne pripomína dizajn smartfónu Samsung Galaxy S10.

oneplus 8 pro
@OnLeaks / 91Mobiles

Displej "osempročka" bude mať uhlopriečku 6,67 palca a mal by byť vybavený 90 Hz obnovovacou frekvenciou pre plynulejší obraz podobne ako OnePlus 7T Pro. Vizualizácie tiež ukazujú pozmenenú mriežku reproduktora na spodnej strane. Z CAD nákresov vieme, že model OnePlus 8 Pro bude mať rozmery 165,3 x 74,7 x 8,8 mm.

oneplus 8 pro
@OnLeaks / 91Mobiles

Zvyšné parametre však momentálne ostávajú neznáme, keďže vljková loď bude predstavená až niekedy v polovici roka 2020. Očakáva sa však, že už bude vybavená najnovším čipom Snapdragon 865 od spoločnosti Qualcomm. Do tej doby sa však určite dočkáme aj viacerých detailov.

Najnovšie z kategórie: OnePlus

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio