Mobil.sk Mobil.sk

Komentár na YouTube dostal po prvýkrát v histórii viac ako 1 milión lajkov!
zdroj: SethEvermann / YouTube

Komentár na YouTube dostal po prvýkrát v histórii viac ako 1 milión lajkov!

Na službách ako je YouTube trávi stále viac ľudí čoraz viac času. Nie je preto žiadnym prekvapením, že štatistiky a čísla spojené s používaním stúpajú. Najnovšie sa dočkali rekordu komentáre. Jeden z nich totiž dostal až 1 milión lajkov.

Včera sa prepisovala história. Na YouTube sa objavil prvý komentár s jedným miliónom lajkov. Tento komentár napísal používateľ menom Seth Everman a neskôr po dosiahnutí úžasného výsledku poprosil YouTube, aby mu služba udelila cenu zlatého komentára. Určite ste zvedaví, čo je obsahom takéhoto rekordného komentu.

1 milion komentar
YouTube

Komentár sa objavil pod videom speváčky Billie Eilish k piesni Bad Guy (zlý chlapec), ktorý pred piatimi mesiacmi Seth Everman komentoval vetou "I'm the bald guy" (som plešatý chlapec), pričom vedľa je jeho fotka s holou hlavou. V pesničke sa pôvodne vcelku často vyskytuje fráza "I'm the bad guy", takže Sethovi sa pridaním jedného písmenka "L" do vety podaril celkom vtipný príspevok, ktorý ocenil viac než jeden milión ľudí. Stalo sa tak po prvýkrát v histórii.

Ľudia v komentároch ho následne začali označovať za legendu či šampióna. Hoci sa Seth dožaduje nejakej odmeny, nie je jasné, či má YouTube pripravené ocenenia pre tento typ rekordov. Seth však už určite nejaké to ocenenie od YouTube doma má. Tvorí totiž videá a na YouTube má vyše 2,7 milióna odoberateľov. Jeho paródiu na pieseň Bad Guy si napríklad pozrelo takmer 40 miliónov ľudí.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Video a foto

Pozri viac

Fun rádio