MOBIL.sk MOBIL.sk

Týchto 5 platených aplikácií pre Android v hodnote až 380 eur je dočasne zadarmo! Sťahujte, kým sa dá
zdroj: blog.google

Týchto 5 platených aplikácií pre Android v hodnote až 380 eur je dočasne zadarmo! Sťahujte, kým sa dá

Na víkend sme si pre vás pripravili zoznam zaujímavých aplikácií, za ktoré si normálne vývojári pýtajú peniaze, avšak na obmedzenú dobu ich sprístupnili zadarmo. Mali by ste sa preto poponáhľať, aby ste tieto výhodné ponuky neprešvihli. Ide o užitočné a vysoko hodnotené appky, ktoré majú spolu hodnotu viac ako 380 eur. Aj keď priznávame, väčšinu z tejto sumy tvorí cena jedinej hry...

Learn German with MosaLingua

zdroj: Google Play

Nemecky hovoriacich ľudí je na Slovensku stále nedostatok a mnoho firiem sa o nich bije. Pokiaľ sa teda chcete naučiť nový jazyk, Nemčina by mohla byť tá pravá. Pomôcť vám v tom môže užitočná aplikácia Learn German with Mosalingua, ktorá využíva efektívne metódy na učenie slovnej zásoby, fráz aj výslovnosti prostredníctvom dialógov. Aplikácia je normálne dostupná za 5,49€, teraz je ale dočasne zadarmo.

Stiahnuť z Google Play 

Password Safe Pro

zdroj: Google Play

Aplikácií, ktoré sa starajú o vaše heslá a umožňujú vám mať v nich prehľad, je mnoho. Password Safe Pro patrí k tým najlepším, o čom svedčí aj hodnotenie 4,6 hviezdičiek z 5. Do appky si môžete uložiť všetky potrebné heslá spolu s účtami a mať ich na jednom mieste. Výhodou je, že všetky dáta sú šifrované a podľa autorov je nemožné ich dešifrovať. Aplikácia je dočasne zadarmo, normálne sa predáva za 4,39€

Stiahnuť z Google Play 

Media Player Pro

zdroj: Google Play

Predinštalované prehrávače videa sú fajn, ale často im chýbajú niektoré pokročilé funkcie a občas majú problém s prehrávaním niektorých súborov. Pokiaľ hľadáte nejakú alternatívu, Total Media Player môže byť tá správna voľba. Okrem prehrávania zvládne z videa spraviť fotografiu, priblížiť ho, nahrať prehrávané video a pohrať sa aj s ekvalizérom. S čistým svedomím môžeme povedať, že ide o jeden z najpokročilejších video prehrávačov pre Android s množstvom podporovaných formátov. Total Media Player sa dá stiahnuť bezplatne, jeho „Pro“ verzia bez reklám ale stojí 2,99€. Teraz si ju však môžete stiahnuť úplne zadarmo.

Stiahnuť z Google Play 

Booster – Force Stop, Speed Booster

zdroj: Google Play

Ďalšia aplikácia v našom zozname je špeciálne navrhnutá na optimalizovanie výkonu vášho zariadenia. Phone Booster dokáže zvýšiť výkon smartfónu alebo predĺžiť výdrž batérie – v závislosti od toho, čo potrebujete. Umožňuje tiež vyčistiť pamäť RAM a zatvárať nepotrebné aplikácie. Jeho veľkou výhodou je prehľadný a veľmi jednoduchý dizajn. Aplikácia stojí bežne 17,99€, no teraz je dostupná zdarma, takže ušetríte celkom pekné peniaze.

Stiahnuť z Google Play 

Expensive Ball Game 2

zdroj: Google Play

A na záver jeden malý bonus. Posledná aplikácia v našom zozname je v skutočnosti hra a výnimočná je hlavne svojou cenou. Ako napovedá názov, ide o „najdrahšiu hru s loptou,“ ktorá sa predáva za 349,99€. Autori píšu, že ich hra je niečo ako status bohatstva, „ak ju máte v mobile, môžete si byť istý, že vaši priatelia ju určite nemajú.“ No a teraz môžete mať tento status bohatstva dočasne zadarmo.

Stiahnuť z Google Play

Najnovšie z kategórie: Appky / Soft / Hry

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio