MOBIL.sk MOBIL.sk

Slúchadlá Apple AirPods 3 prídu s úplne novým dizajnom! Takto budú vyzerať
zdroj: @Phoneindustry_ | twitter.com

Slúchadlá Apple AirPods 3 prídu s úplne novým dizajnom! Takto budú vyzerať

Apple nám v marci predstavil po troch rokoch druhú generáciu bezdrôtových slúchadiel AirPods. Na ďalšiu verziu by sme však už nemuseli čakať ani zďaleka tak dlho. Podľa posledných informácií to vyzerá tak, že Apple AirPods 3 by mohli uzrieť svetlo sveta ešte tento mesiac, spolu s novým iPadom Pro a 16 palcovým MacBookom Pro.

Posledné úniky zo spoločnosti naznačovali, že Apple by nám mohol priniesť výraznú zmenu dizajnu slúchadiel. Dizajnéri sa rozhodli skrátiť stopku, v ktorej bola doteraz umiestnená batéria, a ponechať z nej približne jednu tretinu. Naopak, „hlava“ slúchadiel by mala byť značne väčšia, navyše, s upraveným dizajnom štupľov, ktoré budú končiť gumenými špičkami.

Aby sme si vedeli predstaviť, ako bude nová generácia vyzerať, dizajnér Phone Industry sa rozhodol previesť ju do série konceptov. Vychádzal v nich zo všetkých doterajších informácií o Apple AirPods 3, takže ich výzor by mal byť pomerne presný a odzrkadľovať realitu.

zdroj: @Phoneindustry_ | twitter.com
zdroj: @Phoneindustry_ | twitter.com

Na čo všetko okrem nového dizajnu sa vlastne môžeme tešiť? AirPods 3 by malo dostať vylepšenú verziu čipu Apple H1, ktorý bol predstavený tento rok a pravdepodobne sa bude označovať ako Apple H2. Veľkou novinkou by mal byť systém pre rušenie okolitého hluku. Hovorilo sa tiež o tom, že slúchadlá by mali prísť s certifikátom odolnosti voči vode.

Zatiaľ nevieme, ako bude Apple svoje nové slúchadlá označovať. Ako najpravdepodobnejší vychádza názov AirPods 3, prípadne AirPods Pro – po vzore nových iPhonov 11. Predstaviť by nám ich mohli ešte na konci októbra, pokiaľ teda všetko pôjde podľa plánov. Ak sa vyskytli pri výrobe určité problémy, možno sa dátum predstavenia presunie na marec 2020. Ich cena zatiaľ nebola potvrdená, ale musíme sa pripraviť na cenu medzi 250 – 300 eur.

zdroj: @Phoneindustry_ | twitter.com

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio