MOBIL.sk MOBIL.sk

Koľko toho vydrží ASUS ROG Phone 2? (VIDEO)
zdroj: JerryRigEverything / YouTube.com

Koľko toho vydrží ASUS ROG Phone 2? (VIDEO)

ASUS je jeden s posledných výrobcov, ktorí pri navrhovaní smartfónov ešte dbajú na štandardných hráčov. Ich ROG Phone bol veľmi vydareným smartfónom, preto sa rozhodli na trh uviesť aj nasledovníka s číslovkou 2. Je však dostatočne odolný?

ASUS ROG Phone bol veľmi dobre postaveným hracím mobilom s extrémnym výkonom. Jeho recenziu ste si mohli prečítať aj na stránkach MOBIL.sk. Asus sa však rozhodol výkonný hráčsky model omladiť a predstavil ASUS ROG Phone 2. Ten stavia na výnimočných vlastnostiach svojho predchodcu a dolaďuje niektoré detaily.

ROG Phone 2 tak prináša veľmi podobný extravagantný dizajn, svietiace logo Republic od Gamers, kovovú konštrukciu, ale aj špeciálny konektor na boku smartfónu pre pripojenie špeciálneho príslušenstva. Nehovoriac o tom, že extrémne výkonné komponenty v novom modeli ešte viac výkonnejšie. Čip Snapdragon 855+, 12 GB RAM, AMOLED displej s obnovovacou frekvenciou 120 Hz krytý sklom Gorilla Glass 6. Ako je na tom však jeho odolnosť?

Na túto otázku sa pokúsil nájsť odpoveď ten najkompetentnejší človek, youtuber Zack z kanála JerryRigEverything. Okrem toho, že smartfón vo videu doslova mučí, stihol sa vyjadriť aj k niekoľkým dizajnovým či funkčným detailom, ktoré z neho robia výnimočné zariadenia.

zdroj: JerryRigEverything / YouTube

Najnovšie z kategórie: Mobily

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio